Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotaz poloidiota-nemůžu nahodit uBoot

briza (6)|14.12.2007 23:37
Mio jsem kdysi koupil s již nainstalovanou rom Oki024-plus.Vzhledem k tomu,že není úplně stabilní,chtěl jsem vyzkoušet verzi basic,která je popsána v rozsáhlém návodu A701 - kompletní info pro nové majitele od uživatele bkf1.Ale bohužel jsem skončil dřív,než jsem začal...jaksi se mi nepodařilo nahodit uBoot.Zřejmě hlavně díky tomu,že nevím,které tlačítko si mám představit pod pojmem zhlasit?Nejdřív jsem zkoušel tl. na ztišení zvuku a pak i ostatní,ale pořád nic.Mohl by mi prosím někdo poradit které tl. je ono zhlasit???Předem díky za odpovědi:)
-=A=- (19)|15.12.2007 10:06
Vstup do uBoot je stisknutím Vol+,Dolu,Reset. Samozřejmě najednou.
HR se provádí Vol- a reset.
briza (6)|15.12.2007 10:39
Díky za info.Tuhle kombinaci jsem včera zkoušel taky.Dnes jsem to zkoušel a z 20-ti pokusů se mi podařilo do uBootu dokonce 1 dostat:D asi ještě nemám ten správný prstoklad.Má na to někdo nějaký speciální grif.Zkouším to tak,že si opřu Mio o stůl,abych měl nějakou oporu a pak se pokusím souběžně stisknout alespoň + a dolů...jen ten reset mi nejde tak rychle:)
briza (6)|15.12.2007 10:51
Tak změna.Zkoordinoval jsem pohyby a už mám 100% úspěšnost.Díky moc
Georgito (31)|15.12.2007 19:32
:D :D :D :D :D
vitej v klubu skoropolamanych prstu...mel jsem uplne stejny problem,jeste ted me boli ruka...