Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: HTC a ztráta signálu

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

bohužel - neoprávněná reklamace GSMOBILE jsou stejně banda :-/
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

No, tot otazka jestli to zvladnes sam. Zalezi na sikovnosti. Pokud to chces resit dal, tak nove tema, nebo PM, at nejsme uplne mimo tema.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

OK díky zkusim, každopádně jestli to vyřešim, vrátím se sem z problémem vypadávání sítě :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Aladdin
    Tak jsem dostal sve MDA Compact podruhe z reklamace - neopravnena (vypadavani signalu), jenze ted mi to vubec nechce vzit SIMkartu, resp. vubec nenaskoci sit - dam vyhledavat a vubec zadne nenajde - a vypada jakoby nemel ani snahu hledat signal, pritom na SIMku se dostanu (cisla atd), ROM + Radio jsem premastil a nic. Nevite kde by mohl byt problem?
    No počkej! Pokud se toto stalo po návratu ze servisu, tak bych atakoval servis, že Ti v rámci prohlídky přístroje podělal jinou funkcionalitu! To je ze zákona reklamace opravy, případně servisního zásahu, byť jen HW prohlídky.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Zkusim to asi rozdělat sám, než zas čekat, a hádat se s nima

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No jak je libo, dej pak echo, jak to dopadlo a nebo kdyby sis nevěděl rady, tak založ separátní thread.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak hotovo :-), byl to boj, nic rozpojeného jsem nenašel (ted mi trochu blbne displey, ale to vyřeším znovu, ještě jedním rozděláním snad :-), ale jakmile jsem to smonotoval zpět, signál naskočil...

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdarec, mam ten samej problem, telefon v kapse, pak ho vyndam a bez signalu (nekdy dokonce indikator signal ukazuje, ale dovolat se neni mozne) dela to v podstate od zacatku (duben 2007) akorat, ze se to posledni dobou, dle meho nazoru, rapidne zhorsilo. Koupil jsem ho (nastesti) primo u vodafonu, takze jsem to reklamoval tam, poslali to do GSMobile. Reklamaci uznali, opravili- vymenili zakladni desku (nove IMEI, coz mimo jine znamena prodlouzeni zaruky na dalsi dva roky) Nicmene nezmenilo se vubec nic, naopak, je to snad jeste horsi. Tak jsem ho tam po dvou dnech dnes odnesl znovu, mel jsem docela kliku, signal vypadl presne v dobe, kdy jsem byl ve vodafonu, takze to prebirajici videl na vlastni oci. Uvidim, co s tim mistri udelaji, ale rekl bych, ze nic, jak to tady ctu, tak je to obecny problem. takze bude nasledovat treti reklamace a vraceni penez (doufam:-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Aladdin
    bohužel - neoprávněná reklamace GSMOBILE jsou stejně banda :-/
    Nenechal bych si to libit. mam ten samej problem (viz muj prispevek) Telefon, na ktery se neda dovolat je k nicemu a tudiz ho nechci. Holt musim (dle zakona) projit tremi reklamacemi, prvni uz mam za sebou a ted probiha druha.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

a jeste posledni "moudro" - myslim, ze to ma souvislost s prechodem telefonu do stand-by rezimu, kdyz je telefon stale zapnuty, tak se to, tusim, nestava.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Mě se to na Artemisu taky stává,dneka jsem ho cestou z hor hodil na nabíječku a vypnul automatický vypínání. Během cesty z Rokytnice do Prahy signál vypadl čtyřikrát. Prokazatelně v místech, kde signál normálně je. Prostě spadl na minimum, po ujetí cca 2-3km zase naskočil. Takže to určitě není problém jen v Praze. Jinak by mě zajímalo, jestli tenhle problém je jen u Vodafonu nebo i u jiného operátora:?: :?:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdarec, jen jsem Vam chtel sdelit, ze konecne, po treti (cca mesicni) reklamaci vodafone pristoupil k vraceni penez. Problemy nebyly, ale tahlo se to. Vsem rada - nezbyva, nez vydrzet!:-)
    P.S. no, jo, ale co ted koupit? To je otazka!:-)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Ztráta kontaktů
    Od slavick_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-07-2008, 22:55
  2. ztráta dat na SD u x500+
    Od Tino_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 30-01-2008, 10:31
  3. Ztráta signálu GPS na N 560