Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vraj sa mi nedá dovolať...

Tilk (12)|12.12.2007 19:34
Dvaja ľudia sa mi v posledných dňoch sťažovali, že sa mi nemohli dovolať. No ja som žiadne zmeškané hovory nemal. Okrem toho som niekoľko iných hovorov prijal bez problémov.

Používam ROM Crystal V4 pre HTC Prophet z XDA Developers fóra.

Je mi jasná povaha mojej sťažnosti (problém môže byť prakticky kdekoľvek - od môjho telefódu cez providera až po volajúceho) ale myslel som, že by ste mi mohli aspoň poradiť pár vecí, ktoré by som mohol skontrolovať. Btw mám kartu od Orange SK.
speed-komi (278)|12.12.2007 19:43
nehraješ si s připojováním na wifi atd..? Pokud jo, je možné, že se čas od času přepneš do flight módu (v tom nejde žádný bezdrát).
Tilk (12)|13.12.2007 02:11
Túto funkciu poznám. Snáď by som si to uvedomil, i keď vylúčiť to nemôžem. Dík za typ. Ak by ťa ešte niečo napadlo, budem vďačý. Ja zatiaľ budem sledovať, či sa to ešte zopakuje alebo nie...
vichr_ce4you (47)|13.12.2007 11:05
Mne se to nekolikrat stalo taky (a ROM jsem nemenil).

Dokonce jednou asi pul hodiny nebyl Kaiser nejspise vubec na prijmu (nic jsem s nim nedelal), po te pul hodine se mi dotycny clovek dovolal a zaroven mi prisly dve SMS, jedna stara pul hodiny, jedna stara ctvrt hodiny, vsechno v ten samy okamzik.
RStein (2012)|13.12.2007 11:28
Nemate nejakou aplikaci s autoupdatem funkci dat/programu? Pri aktivnim GPRS/EDGE nejste samozrejme dostupny.
Tomas198_ce4you (0)|1.1.2008 22:52
S GPRS to nema co delat. Mne se to stava taky bez ohledu na cas a misto vyskytu. Toto tema se resi i na jinych mistech. Muzu jen dodat, ze jsem tento problem jiz dvakrat reklamoval pri prvni reklamaci vymeninili zakl. desku (dle meho naprosto zbytecne) a problem se znovu objevil par hodin po navratu z opravy. Druha reklamace prave probiha, ale vubec nedoufam ze borci v GSMobil na neco prijdou. Nejsem odbornik ale po zkusenostech s Microsoftem ... darmo mluvit. Nejhorsi je, ze jinak jsem se svym Orbitem naprosto spokojeny a ted bohuzel resim cim ho nahradit. Asi se vratim k Nokii i kdyz nerad. Jedno vim jiste : telefon s WM uz ne.
RStein (2012)|1.1.2008 22:58
Jsou bohuzel dny, kdy prijmu 20-30 hovoru a na Artemis ani na Kaiserovi jsem zadnou nedostupnost telefonni casti nezazil.
Vim, ze se obcas tyto stesky objevuji a nejcastejsi priciny jsou:
1) Nestabilni ukuchtena Rom.
2) Program, ktery se hrabe v telefonni casti - myslin, ze jeste na Variu jsem kvuli tomu zcela zatratil PhoneAlarm.
3) Programy, ktere nahrazuji cprog.exe vetsinou kvuli nejake blbine typu lepsi UI.
Tomas198_ce4you (0)|1.1.2008 23:15
Pokud by se tento problem objevoval pouze sporadicky tak prosim, ale pokud se to stava 8-10x za den v situaci kdy jses na telefonu pracovne zavisly tak je to problem dost velky. Jen pro upresneni po navratu z opravy se to stavalo na holem telefonu bez jakychkoli jinych aplikaci s orig ROM.