Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s WiFi na WM5

lamiska (10)|12.12.2007 00:19
Zdravim vsechny,

mam zarizeni MIO A701 - WM5 romka oficial R65...

Do nedavna jsem na ni provozoval WiFi SDIO AirLive WL-1100SD s ovladaci, ktere byli dodany spolu s kartou, ovsem po nedavnem preflashnuti
(puvodne - R64 fungovala, pak OKI rom 024 - taky fungovala nyni R65 - puvodne funkcni a po HR uz nejede).

Nevite, co by s tim mohlo byt? Ovladace mam porad stejne, ted ovsem telefon kartu ani nevidi...
Nevite nekdo, kde sehnat novejsi ovladace, aby byla karta opet funkcni?
neoxo (133)|12.12.2007 12:59
Mal som podobny problem

Mal som R64 a WiFi karta sla. Potom som si dal OKI 024 a prestala ist a ani sa mi ju nikdy nepodarilo rozbehat na cistej OKI 024. Vratil som sa k svojej R64 a karta opat sla pokial som si nedal na today plugin od SPB.
A prisiel som na to, ze ked zrusim tento plugin len som ho odfajkol aby nebol na today karta sa rozbehla aj bez opatovneho vybratia a vlozenia.

Skus sa pozriet co mas na today a skus sa stym pohrat ci tam nebudes mat ten problemik.

PS: Predtym som stym nemal problem, lebo som ten plugin na today nepouzival :)

lamiska (10)|12.12.2007 18:54
Osobne mam na Todayi od SPB jen Pocket Plus a Phone Suite. Ale ty jsem tam mel i predtim a vse bylo v poradku... :(

Zda se mi jako kdyby telefon kartu nerozpoznal, coz je ale taky divny, protoze je to klasicka SDIO... :(

Jinak zkusil jsem vypnout ten pocket plus a nepomohlo to :(