Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ostranění programů ze seznamu v WMDC (Vista)

moneytoo (45)|10.12.2007 21:46
Zdravím,
potřeboval bych smazat ze seznamu u WMDC (Windows Mobile Device Center) smazat programy, které nechci ani nijak archivovat na disku počítače. V ActiveSync bývalo tlačítko pro odstranění, ale tady to nemůžu najít.



V XP se to archivovalo v adresáři s ActiveSync, ale teď se mi to zatím zběžně nepodařilo objevit. Nevíte? :-)
RStein (2012)|10.12.2007 22:15
Vistu zatim rutinne nepouzivam, takze jen tip - neobjevuji se aplikace v Control Panelu Pridat/Odebrat programy?
moneytoo (45)|10.12.2007 22:33
Programy, který instajuju pomocí instalaček, tak ty se snad nějak odebrat dají, ale většinou přetahuju jen CABy a ty nejsou vidět jinde než tady.
RStein (2012)|10.12.2007 22:36
No to je sice pravda - ale podle me, kdyz aplikaci instalovanou primo pres cab odinstalujete z PDA, tak zmizi i ze seznamu program v AS/WDC.
moneytoo (45)|10.12.2007 22:50
Tak na to znovu koukám a v seznamu je třeba i takový Multi IE, který jsem rozhodně nikdy neinstaloval z ničeho jiného než z cabu a to asi za pomoci WinCE CAB Installer nebo přímo na zařízení.
RStein (2012)|10.12.2007 22:55
To ano - protoze ten seznam se se dynamicky dotahne pres RAPI do pocitace, i kdyby jste cab stahl treba pres OTA a z pocitace tedy vubec kopirovan nebyl.
Kdyz ale multiie z nda odinstalujete, pri dalsim otevreni programu ve wdc se uz IMHO nezobrazi.
moneytoo (45)|10.12.2007 23:10
On je problém právě v tom, že všechny tyhle programy jsem instaloval na starý smartphone, teď jsem připojil nový a pořád je tam vidím. Tlačítko Remove jako v ActiveSync tam není, pouze checkbox jestli chci dát aplikaci znovu do telefonu nebo ne.
RStein (2012)|10.12.2007 23:27
To je divny - jak rikam, programy zustanou, kdyz je nainstalujete pres setup.exe - pK ale jdou odstranit v appletu Add/Remove programs.
A WDC je jen faceliftovany AS.