Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stažení všech poštovních účtů najednou

pidot (28)|10.12.2007 15:13
Mám poněkud více poštovních účtů v PDA (HTC Kaiser) a kdykoliv je chci ručně stáhnout, musím postupně na každý klepnout a zvolit odeslat přijmout. Při automatickém přijetí jsou staženy všechny u kterých je nastaveno automatické stahování, existuje nějaká finta jak ručně stáhnout všechny poštovní účty zároveň?
Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2007 16:57
Volim cestu nejmensiho odporu - vsechny maily mam presmerovany do jedne schranky a z te stahuji take odesilam. Je to navzdy a nemusim pak v kazdem PDA se porad nejak trapit s nastavovanim.
Pokud to neni problem, doporucuji tento postup.
pidot (28)|10.12.2007 18:03
Je to problém a to ten že by se mi do jedné kupy sesypaly firemní maily, internetové maily (diskuze,spam atd), soukromý mail,soukromý mail manželky a můj extra soukromý mail ;-) ). Jinak ale samozřejmě tuhle fintu používám také abych to zredukoval alespoň na těch pět.
Přemýšlím jestli zakoupit nějaký jiný emailový program ale nenašel jsem u žádného že by tohle přímo uměl. Vím teda že to umí ProfiMail od LonelyCat, na symbianu jsem ho měl a bez problémů ale pro WM jsem četl že není až tak super tak nevím...
Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2007 18:29
Nevím, syncuju s exchange serverem, takže jedině Pocket Outlook.
Zkus třebaQMail - web je japonsky, ale apps je anglicky a hlavně free.
RStein (2012)|10.12.2007 19:16
Zkuste WebIS mail. http://www.pocketinformant.com/products_info.php?p_id=mail.
Je v nem dost pokrocilych funkci, zrovna s vami pozadovanou si ale jisty nejsem.
Ja si take vystacim s PO - do PO by bylo samozrejme mozne danou funkcionalitu doprogramovat. PO umoznuje pridani polozky do menu, v polozce Stahnout vse by se daly postupne stahnout vsechny maily.
Jen to asi nikdo jeste nedelal, protoze malokdo asi vyuzije tyhle specialitky s mnoha ucty . :)
pidot (28)|11.12.2007 11:58
No vzhledem k synchronizaci se mi jeví PO také jako nejvhodnější a přejít na jiného klienta se mi moc nechce... Spíš bych uvítal ten nápad s doprogramováním té položky do PO ale nevím jak moc je to náročné a obtížné...