Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software pro praci s SMS a seznamem na Nokia 6210, 6310 a další

Kiwisek_oldd (2)|24.4.2002 21:04
Zajímaly by mně zkušenosti s různými programy pro práci s SMS a seznamem telefonů Nokia, kldině i komerční. Zkoušel jsem snad všechno co se dalo na netu najít, iPAQ mám tak zaflákanej testovacíma programama, že abych se všeho dokonale zbavil, tak budu muset nejspíš provést kompletní výmaz všeho, ale to co hledám jsem nenašel. Žádný SW neumí pracovat s více telefonními čísly u jednoho jména, hodně softů má problémy s bluetooth komunikací nebo jsou špatně ovladatelné nebo vysloveně hnusné (rád mám programy na které se dá i koukat a nejsou jen funkční). Zkrátka je to bída. Nebo jsem něco přehlédnul? Jaký soft používáte vy?
DD_ (331)|25.4.2002 11:37
No co sem mel posledni info tak SunnySoft pracoval na tom svem GSM Manageru aby podporoval vice telefonnich cisel k jednomu kontaktu. Ale uz sem delsi dobu ty jejich softwares nezkousel takze netusim jaka je skutecna situace. Mozna jim zkusit napsat jak se veci maji.
K3_ce4you (107)|25.4.2002 17:28
Na SMS používám simple SMS - dokonale vyhovuje, protože v3,0 podporuje BT. Používal jsem i IA Phone Manager,
ale je pravda že umí načíst k jménu více čísel ale do telefonu to neumí nahrát. Načítáva : jmeno/M jméno/H ... Pokud vím žádný soft neumí načíst více čísel k jednomu jménu.
omni (12)|25.4.2002 20:34
Taky mam problem se spravou cisel v6210
Kdyz to ale umi telefon, musi to prece umet i nejaky soft.
Uz jen zjistit ktery.[:disgusted:]
DD_ (331)|25.4.2002 21:23
Tak to neni az tak pravda, protoze to neni zadna standartni norma vice cisel k jedne osobe tak to moc softu prave umet nebude. Proc by se meli zabyvat zrovna 6210tkou. Mozna kdyby to byl telefon ktery pokryva vetsinu trhu v mobilnich telefonech ale to tak zdaleka neni. Jelikoz kazdy telefon uziva jinou metodu k ukladani vice cisel ke jmenu tak by se vyrobci softwaru museli zabyvat kazdym zvlast a to neni moc perspektivni.
Kiwisek_oldd (2)|28.4.2002 23:55
Chapu, ze 7110, 6210, 6310 neni na svete jediny telefon, ale urcite ho pouziva hodne tech, co pouziva iPAQ (IT technici, manazeri). Proto existuje hodne softu na PC, ktere s temito telefony umi pracovat. To mne vedlo k predpokladu, ze prece neco musi existovat i na iPAQ. Prijde mi divne, ze zatim asi opravdu nic neni [:(] Myslim, ze vyrobce takoveho softu by urcite par set az tisic licenci udal. Ted je otazka, jak moc je to rentabilni. Uvidime, zkusim napsat do Sunnysoftu a jeste mam v merku dalsi. Budu informovat.