Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ICQ na smartfonech

Jivo (19)|9.12.2007 01:32
Nazdarek,
nedavno prestal fungovat PRELUDE na mem Mteoru. Po dlouhe dobe jsem sehnal funkcni Agile placeny a nic moc a QIP, ktery je na PC jeden z nejlepsich, bohuzle na SP naprosto nepouzitelny.
Nastesti jsem objevil INLUX MESSENGER, ale po par dnech prestal na Mteoru ukazovat jmena kontaktu a vsechno unregistred (ale fungoval a po infu stahl spravne jmeno).
Na novem WINGS s cistou instalaci se vubec nespusti.

Znate nekdo funkcni a kvalitni ICQ klienta pro SmartPhone ? Nerad bych se vracel zpet na java JIMM.
Pokud Vam nejaky funguje a jste spokojeni, prosim pridat odpoved. Tyka se stavu na prelomu roku 2007/2008. Oni uz fora stara par dnu zase neplati.


přesunuto do Software pro Smartphone admin
a.modry (6)|9.12.2007 12:01
Zdravim,

já ted na HP Ipaq 514 (wm6) používam Palringo a jsem s nim spokojenej.
htcjirka (1875)|9.12.2007 12:07
V dobe kdy jsem mel mteora jsem pouzival bez potizi perfektne funkcni IM+
PhSnake (872)|9.12.2007 12:18
neviem ci to pomoze ale skusal si fring? neviem ale ci je verzia pre SP
Nerv (54)|9.12.2007 16:47
Ja pouzivam ke spokojenosti mundu IM: http://messenger.mundu.com/
Jivo (19)|11.12.2007 00:22
Tak ten Inlux messenger je oprvdu blokovany jen z duvodu nezaplaceni (nevim kde, nabizi ho jen na strankach v azbuce).
Takze na novem Wingsu se nepripojil, na starem Mteoru neukazuje jmena.
Ale ted jsem zkusil na Wingsu jiny ucet a nabehl. Takze to blokuje na icq ucet. Ale je nejlepsi, co jsem zatim pouzival.
Duracell (4)|5.1.2008 21:10
Mám HP 514. Používal som Prelude, ale prestalo mi fungovať. Teraz používam Qip a Slick. Obidva fungujú. Prelude sa mi páčilo najviac, ale aj tieto dva sú špičkové. Ak niekto viete, ako Prelude rozchodiť, dajte prosím vedieť.
Ďakujem :-).