Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: Další ROM pro Glofiish X800 a opět plno oprav

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, ono stačí si pořádně přečíst návod a nahrát si firmware podle něj. Pokud máš už ve svém PDA ROM s označením 457, což zjistíš tak, že uděláš softreset a na té oranžové obrazovce nahoře to vyčteš, pak můžeš nový firmware nahrát z karty. Chybu děláš v tom, že nedržíš tlačítka Power a Camera dostatečně dlouho. Stlač je, píchni stylusem do té dírky, počkej tak 3 vteřiny a najednou je pusť. Nahraje se ti nová ROM. Po ukončení sundej kryt baterie, vyndej baterii, dej jí zpátky a zasuň kryt. Stiskni Power a už ti začne nabíhat nová ROM. Pokud máš ve svém PDA jiný firmware než 457, pak použij jednu z metod aktualizace z PC. Nezapomeň, že z karty musí být image ROM pojmenován jako temp.bin a z PC jako temp.dat. Jde jen o přejmenování koncovky za pomoci třeba Total Commanderu. Tak hodně štěstí
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Dostal jsem se k tomu až teď, byl jsem na dovolene :-), děkuji za podrobné popsání, vyzkouším a napíšu, snad už to bude ok

x800
    Guest

Ahoj lidi, možná budete kroutit hlavou, ale udelal jsem reflash ROM na novější firmware a windows 6.1 ale nejsem s tím spokojen a potřeboval bych tam zase nahrát starý firmware a windows 6.

Dík moc

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Tak si stáhni přes IE z http://www.etencorp.com/Support/download.php poslední verzi Rom 473 a přeflešni přes kabel a AS.
    Nebo si skus taky přečíst příspěvky o X800
    Toť fše.

deegr_ce4you
    Guest

Nikde jsem tu nenasel,jak provedu nahrani te nove ROM. Chci ji nahrat pres PC a mam Visty. Pouzivam ROM 473,ale chtel bych vyzkouset tu od panota.Hard reset jsem jiz provedl,ale nemuzu se dostat na tu cernou obrazovku s tou instalaci. Poradite mi nekdo,jaka tlacitka mam zmacknout?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nejjednodusi je nahrat na kartu a pustit z karty. Presny navod podle ktereho jsem to zvladl i ja je u Panota

deegr_ce4you
    Guest

Jenze me se nechce formatovatž pametovka a pak na ni zas vse davat. Tak jsem se do toho flash screenu dostal,ale ve windows mi to nepovoli zmacknout tlacitkou update. Nevite cim by to mohlo byt?Nema se neco jeste nekam nahrat?

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Klavesnica Glofiish x800
    Od Largo_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2010, 15:07
  2. Nová CZ ROM (455) pro komunikátor E-TEN glofiish X800
    Od Tomáš Kubec v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-04-2008, 16:09
  3. koupě E-TEN Glofiish X800+
    Od P3T3R_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 13:45
  4. Nová ROM pro Glofiish X800 se spoustou oprav, aktualizujte!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-12-2007, 12:31
  5. E-TEN Glofiish X800 jde do prodeje
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 15:02