Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 97

Téma: Další ROM pro Glofiish X800 a opět plno oprav

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od robo669
    Jasné niektoré aplikácie išli preč a hlavne bolo treba upraviť hodnotu pool z 9MB na 4MB v inštalácii novej ROM.

všetko je tu a funguje to.
    http://eten-users.eu/index.php?showtopic=12511

mám zatiaľ spojazdnené navig.: IGO 2006 plus, IGO 8, Garmin, TOMTOM, MIO v3.3 + iné všetko ok. ak má niekto skúsenosť s NAVIGON 6 a chodí mu to na 100% nech sa ozve. mne to ide len sa nechce chytiť GPS sig.
    Mohl by jsi prosím popsat jak nastavit hodnotu pool s 9MB na 4MB ???
    Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

prosim jak je to s pool-size ?? česky prosím

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

mně by spíš zajímalo co to vůbec pool-size je. Nějak si to neumím vysvětlit, kde by se najednou změnou nastavení vzalo víc paměti, a systém nepoužíval nějakou kompresy, která by ho ještě spomalila. Můžete mi to někdo prosím vysvětlit?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

pool size
    Čím menší hodnotu pool-size zvolíte, tím více vám pak zbude pro vaše aplikace v paměti RAM a naopak. Pool-size je místo v paměti rezervované pro WM kernel tedy jádro operačního systému (respektive jeho část). Systém totiž kopíruje některé soubory, aby je mohl spustit, z paměti ROM právě do paměti RAM (tzv. ROM shadowing) a tím vás vlastně o její nemalou část okrádá. Jako příklad: z oněch 64 MB, kterými X800 disponuje, vám dle nastavené hodnoty pool-size muže zůstat k dispozici (se standardní instalací WM6):

• 32 MB při pool size velikosti 4 MB
    • 30 MB při pool size velikosti 6 MB
    • 28 MB při pool size velikosti 8 MB
    • 26 MB při pool size velikosti 10 MB

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Ja si myslim ze DOFICZ spise chtel vedet jak velky pool si ma zvolit aby tim ze si uvolni pamet nezpomaloval Wokna. Ja osobne bych treba zvolil takovej ten stred zhruba tj. 30MB/6MB (RAM/POOL).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Já tedy čtu "mně by spíš zajímalo co to vůbec pool-size je. " :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

jo to je pravda tak ale asi dalsi otazka by podle me byla nejakeho takoveho typu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Děkuji za upřesnění, mně v podstatě stačilo napsat že je to to vlastně ROM shadowing.
    Jen by mne ještě zajímalo jaká je výchozí hodnota.

Děkuji za informaci.
    Jak budu mít trochu času, tak to vyzkouším.

Ale popravdě, jsem si zatím nevšiml, že by mi nestačila volná paměť. Semtam se stane, že třeba nejde pustit fotak. To mi ale bezi tak 7 aplikaci, ktere v podstate na 2kliknutí ukončím.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Štandard je 9MB pool. Ja mám nastavené 4 a chodí to ok. Aplikácie TomTom, Garmin SR5, Mio 3.3. Igo 2006 plus, Igo 8.

Ked budem mať čas, skúsim tú upravenú ROOM 4MB dakde uploadnúť.

nullNavigon MobileNavigator 6 for PDA - update 6.2.0 build 818 mi síce ide ale to strašne mrzne - čo s tým.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Dobrý den,

nevíte prosím někdo kde dělám chybu? Chci si stáhnout firmware pro Eten X800 ze stránek Eten-user.eu [url=http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14311], třeba verzi 1.05, snažím se postupovat dle návadu ale nějak mi to nejde, nebo nevím kde dělám chybu. Stahnu si soubory, (po rozbaleni je tam soubor temp a USBDLUpdate_Console) nakopíruju je, kabelem z PC, na zformátovanou SD kartu a poté držim Record a Power tlačítko a zároveň stylusem resetuji ale nic se nestane, PDA se jen restartuje ale firmware se nenahrává, nevíte prosím kde by mohl být problém? ( v pda mám již CZ verzi z 24.4.08 ) Děkuji za případnou odpověď

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Vyzkousej metodu z PC pres kabel, ta mi funguje bez problemu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

To mi taky moc nejde, když spustím ten USBDLUpdate, tak se to sice spustí, ale objeví se tam pár hlášek USB Downloader Ready, USB Downloader not ready Ready
    SD Card not IN ...(přitom tam karta je) a nic, potom tu musím restartovat, podle mě je v tom nějaký jiný figl, není třeba něco někde nastavit, v přenosu, nebo někde v ActiveSinc?

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Novou ROM nahravam bez karty a v nastaveni v "USB to PC" zrusim advanced network functionality.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Děkuji za snahu, ale stejně se nedaří. "USB to PC" jsemz zrušil, ale z PC mi to přes kabel nešlo spustit, tak jsem to zkopíroval do PDA (na Rom), spustil jsem to ale opět nic USB Downloader Ready
    USB host is not connected yet
    USB host is conneted
    Waiting a download

ALe nic se nestalo, po 10 minutách čekáni jsem to vzdal, vyndal baterii a naběhla původní rom (ta ze sunnysoftu z 24.8), no nic zkusim si ty stranky projít znova třeba na něco přijdu

Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Klavesnica Glofiish x800
    Od Largo_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2010, 16:07
  2. Nová CZ ROM (455) pro komunikátor E-TEN glofiish X800
    Od Tomáš Kubec v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 28-04-2008, 17:09
  3. koupě E-TEN Glofiish X800+
    Od P3T3R_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 14:45
  4. Nová ROM pro Glofiish X800 se spoustou oprav, aktualizujte!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-12-2007, 13:31
  5. E-TEN Glofiish X800 jde do prodeje
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 16:02