Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Video z připravované nové verze Windows Mobile 6.1!

Zdenek Malinsky (9781)|8.12.2007 14:22
Reportéři ze serveru Boy Genius Report měli možnost otestovat nějakou Motorolu s nejnovější (připravovanou) verzí systému Windows Mobile 6.1, která nabídne změny především pro zařízení bez dotykové obrazovky. Změn je více než dost, mimo jiné podpora Kopíruj a Vlož, nová obrazovka Dnes, SMS zprávy ve formě diskuze (jako to nabízel Palm Treo 750v, snadné zoomování obsahu v Pocket IE atd.), a tak pokud máte necelých šest minut čas, rozhodně si nenechte toto video ujít!
CommanderZ (1798)|8.12.2007 20:57
Ta today obrazovka vypada luxusne, jen jsem moc nepovhopil tu navigaci po ni. Doufam ze se do profi verze neco podobneho dostane, jeji fakticka jednorozmernost uz me delsi dobu pekne leze krkem.

Fascinovalo me ale, jak se pulku toho videa snazili nacist tu stranku, na kterou ten telefon proste vykonove nemel :))
kapu_ce4you (268)|8.12.2007 21:09
Podle mě by udělali líp kdyby dali na plochu ikony jako na PC. Start lištu panel nástrojů atd... a k tomu VGA displeje, ale to bych chtěl asi moc :sarcastic:
Jinak WM 6,1 se mě totálně nelíbí! Jestli se nepletu tak to zoomování umí už dávno opera, že by se MS inspirovel (okopíroval). Kdyby tam rovnou másto IE dávali Operu, tak by udělaly líp beztak to nikdo nepoužívá...
tom028 (64)|8.12.2007 23:38
Uz at si HTC pospisi a hodi update na TyTN II. Jinak WM6.1 je pekna, ta ToDay obrazovka vskutku vyladene. Ovsem prace s IE je tam dost tragicky ukazana. Nimra se tam pul videa se strankou, ktera se natahuje do pameti minutu. Mohl to zkratit a ukazat neco vic z WM 6.1 :)