Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WinVibe - nestiha / WinamPAQ - nejde

Shemik_ce4you (107)|8.12.2007 12:04
Zdravim vsechny,
vzhledem k tomu, ze ho pouzivam i v PC jsem zatouzi po Winampu i do PDA. Zkousel jsem WinVibe, ale ten se sekal a zadrhaval a WinamPAQ se mi nepodarilo rozchodit. Radsi bych ten WinVibe, jde neco udelat s tim sekanim a zadrhavanim? Pokud ne tak bych se spokojil i s tim WinamPAQ, ale proc pro nejde? Nainstalovat se mi ho podarilo, ale po kliknuti na ikonku nic.

Mam HTC P3300 Artemis s WM5.

Dik moc za informace. Shemik. :)
CommanderZ (1798)|8.12.2007 20:03
Stahni si PocketMusic, tam muzes pouzivat skiny Winampu (2.x) a celkove se to chova dost podobne.

PS: PocketPlayer je o dost lepsi :))
Shemik_ce4you (107)|10.12.2007 10:45
Tak PocketMusic jsem si stahl, ale ten je, jak jsem zjistil free jen z casti. Aby podporoval vsechny zvukove soubory, musel bych dokoupit jeho cast, ktera neni free, ale trial (na 7 dni) a stala by 20 dolaru :? , takze tudy ne.

Proto se te myslenky Winampu nechci vzavat. S tou narocnosti na system WinVibe asi tezko neco udelam, tak bych rad vyzkousel ten WinamPAQ, ktery je zaroven tomu co pouzivam v PC nejpodobnejsi. Pratele prosim o info, zda jste nekdo uz WinamPAQ rozchodili na WM5, nebo zda v tomto OS vubec muze fungovat. Jeho instanace se mi nepodarila a nevim proc, co muzu delat spatne :?:
Dik moc za kazde info. :))
CommanderZ (1798)|11.12.2007 18:34
Nevim, nejlepe do toho zapada vestaveny Media Player, ten je v posledni verzi uz velmi dobre pouzitelny. Jen nevim jak je na tom, s oggem.

Pak muzis zkusimt treba tohle http://win-mobile.cz/?page=download-kat&id=33 ale to jsem nezkousel.
Shemik_ce4you (107)|11.12.2007 20:35
A ktery myslis? Na te strance, na kterou odkazujes jich je hodne.
A kde se da pripadne kouknout na ten novy WM-Player:?:

Dik:))
CommanderZ (1798)|13.12.2007 12:24
No myslel jsem tenhle IBE Music Player1.0. Ten WMP bys mel mit v masine, jinak mas smulu.
Shemik_ce4you (107)|13.12.2007 19:39
Aha, dik za info, (i kdyz uz asi zustanu u toho PMP) na ten IBE take kouknu.

A co se tyka toho WMP, mam verzi WMP 10, verze 10.3, Sestaveni 15096, C-1999-2003
to je tedy jaka, to asi bude ta starsi, ze? Event. da se shnat ta posledni o ktere jsi psal?
CommanderZ (1798)|14.12.2007 15:32
[QUOTE] Event. da se shnat ta posledni o ktere jsi psal?[/QUOTE]
To je ona. Co s ni mas za problem? Me na tom lezlo krkem jenom to ze ma desne tapaci ovladani, hlavne co se tyce knihovny. Jinak je ale dost ok.
Shemik_ce4you (107)|14.12.2007 15:53
No je jako Tarabant proti Ferrari, sveze, ale jinak nic neumi. Nerikam funkce jako X-bass, sleep, efekty, vypinani displaye, budiky, ... a buhvi co jeste uz dneska ty softove prehravace umi, o tyto veci mi neslo, ale co mi tam velmi chybelo je nejaka, alespon zakladni prace se zvukem, alespon mensi equalizerek, nebo aspon vysky a basy, ale tohle dokonce i oproti kdejakym zdarma-softikum z netu neumi se zvukem pracovat vubec.

A dalsi jeste vetsi problem je nacteni seznamu skladeb. Opet nepotreboval jsem buhvi jakou tvorbu playlistu, ale kdyz poslouchas CD a musis si kazdou pisnicku zapinat zvlast, tak je to na dnesni dobu a na to, ze to davaji do pristroje za cca 15.000 trochu bida.

Pokud tam tyto funkce jsou, tak na adresu tohoto prehravace skladam velkou omluvu a sebe prohlasuji za lamu stoleti, ale za nekolik mesicu pouzivani jsem tam nic takoveho nenasel. ;) No ucim se nerikam, ze jsem to nemohl i tak prehlednout, ale pokud to tam je tak sem s tim. ;)
Shemik_ce4you (107)|14.12.2007 15:59
I kdyz ted koukam na tu knihovnu, tak tam mozna sly resit ty seznamy skladeb, ze :?:
Ale to nastaveni zvuku :no:
Shemik_ce4you (107)|14.12.2007 22:37
:)
CommanderZ (1798)|14.12.2007 22:57
Ja tyhle veci nepouzivam, jednak to snizuje kvalitu a jednak to mam rad proste na sucho. Me WMP dostacoval az do chvile co jsem objevil Pocket Player.

Btw, hlavnim lakadlem WM je rozsiritelnost. jestli si chces neco koupit a pak to v nezmenene podobe pouzivat, tak si kup iphone ;)

Shemik_ce4you (107)|14.12.2007 23:08
No ja nez jsem prisel na to, ze si vlastne lze stahnout spoustu ruznych prehravacu se spoustou funkci, tak mi WMP take stacil, ale jak covek pricichne k necemu lepsimu, tak nastava potreba zmeny (tim myslim jen prehravace). A jak to myslis tim snizovanim kvality? Co snizuje kvalitu :?:

Jinak nemam potrebu nakupu neceho kompletniho jako iPhone, naopak mi velmi vyhovuje variabilita OS-WM, jen jsem hledal to prave o co WM rozsirovat. Prave rozsiriteolnost a variabilita WM je oproti pristrojum jako iPhone nezaplatitelna.:)
CommanderZ (1798)|15.12.2007 17:17
Ekvalizer a podobne realtimove upravy ji snizuji celkem znacne - cim silnejsi efekt, tim vyraznejsi dopad na kvalitu.
Shemik_ce4you (107)|15.12.2007 23:47
No pri poslechu hudby nejde o nejakou meritelnou kvalitu, ale o pohodovost a realnost poslechu. Cili pokud to bez korekce zvuku jako je EQ nebo aspon vysky a basy hraje jako z plechovky a pri pouziti EQ a zvyrazneni techto velicin je dojem z poslechu tolik pocitove lepsi, coz asi kazdy nadseny posluchac hudby potvrdi, tak o ten dojem jde o hodne vice nez o nejakou kvalitu.:yes: