Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 71

Téma: 4gb sdhc dilema

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

funguje ci nie?Mam 4gb sdhc class6 a ale mam problem s drivermi uz som ich chcel nainstalovat 7 ale odmietlo mi pda instalacku asi zly driver,kto tu da file na igo fix na sdhc napr. na http://www.nah.pl ?nebot rapidshare je pre mna na 3hodiny! Dik a uvital by som nejake rady kedze niekde citam ze sdhc slape inde ze nie!Kde je pravda?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

nuz igo mi slape aj bez fixu a driver cab som ani neinstalowal len prepisal dll wo windowse a ide to bez problemu! APACER 4gb sdhc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

sakra po softresete mi ju nenacita,musim ju wybrat a zalozit a uz ide...where s da problem?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Problém je v tom, že píšeš jak Tatar. Jinak by tu asi byli lidi ochotnější poradit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Problem s funkcnostou sdhc karty (A-data SecureDigital High Capacity card 4GB Class4) nemam , instalacia ovladacov prebehla bez problemov. Odkaz na ovladac na nachadza niekde na tom to fore, tusim ze to bol tento http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=26284 (prispeovok od Bury).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od netron
    Problem s funkcnostou sdhc karty (A-data SecureDigital High Capacity card 4GB Class4) nemam.
    dik za radu,otestujem...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

chcu su koupit kartu,tak mám si najisto koupit obyčejnou sd nebo sdhc a pak komplikace?je to složité v a701 rozchodit?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Daweus
    chcu su koupit kartu,tak mám si najisto koupit obyčejnou sd nebo sdhc a pak komplikace?je to složité v a701 rozchodit?
    nuz ma to par chyb...ked ti odide soft si na ulici a nemas pc po ruke,zalohu mas na sdhc tak to nerozchodis lebo po hardresete ti vo wm6 rzx modified nic nepojde ale ked nastavis driver je to pecka ta sdhc stoji zato...pokial sa bojis pouzi prvu rzx wwe ta ma v sebe sdhc driver...este ma stve ze sdhc nerozoznava ani notebook ani citacka sd treba urobit update,aby vsetko ficalo!Ak to risknes sdhc je super volba!Uz som rozxodil aj nacitavanie po softresete a touch commanderom a kaiser cabmi je to pecka!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Ježkový voči... Vojín přezdívaný Vinnetou, což byl pologramotný cikánský Maďar (nebo maďarský cikán?), trávící ZVS v létech 1981-1983 u dělostřelců v Mostě, měl lepší vyjadřování, než někteří jedinci tady .
    Ufff, to jsem si ulevil, prosím moderátora smazat .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

fuuuu skoro si trafil(mamu mam Cesku z Jihlavy a foter je karpatskonemecky Slovak,z toho mi vychadza ze som Mantak ,na gramatiku sa mozem vytoto,kedze nepracujem ako kancelarska krysa ani neucim v skole ako pedagog a pokial neurazam nikoho a vyjadrujem sa slusne,pisat mozem aj ako tatar...mimochodom ty asi nevies preco sa pouziva W namiesto V a X namiesto Ch?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ó, velký IT geek k nám lůzrům promluviti ráčil....tipuju ho na 15 let a komplexy s panictvím...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To, ze nekdo neovlada svuj matersky jazyk je jeho ostudou a vizitkou (latka nizsiho stupne zakladni skoly-at vrati skolne). Da se to trosku "poladit" tak, ze se text nejprve napise do wordu se zapnutym vyhledavanim chyb (nikoli aut.opravou). Sice se vsim neporadi, ale alespon neco. To ovsem neni nejhorsi - problem je v logicke stavbe vety, tedy slovem vyjadrit svuj problem nabo prani. Leckdy clovek musi polozit 2 ci vice otazek, aby zjistil, co dotycny vubec chce.

Komu neni rady, tomu neni vzajemne hospodarske pomoci. :sarcastic: :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

nezda sa Vam,ze pisete mimo temu?Ja sa nepotrebujem vyvysovat nad ostatnych uzivatelov,tym ze im ukazem ze hulili poza skolu a nestudovali,ja posudzujem ludi podla srdca a ako konaju,kdezto poniektori pri 1vom stretnuti daju napisat diktat z rodneho jazyka a az potom sa zacnu s niekym bavit...dakujem...pekny den Vam

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Sorry za ještě jedno odbočení, ale mě by zrovna docela zajímalo, proč používáš místo V W a místo Ch X.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Bo gangsta nigga cool...

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. 16gb sdhc dilema
    Od Falty_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 10-03-2008, 14:50