Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

activesync

johnybos (9)|7.12.2007 21:44
nejde mi spojit se z loox 560 s activesync 4.x. v pc, stalo se to až reinstalace pc a v looxu mám jiný BT manager, nic víc nestandardního se nedělo.. prosím o radu.
RStein (2012)|7.12.2007 21:52
Lepe a mene neuroticky formulujte otazku - nejde tedy jen pripojeni pres BT? Pres USB ano? Co jste zkousel udelat? Jake BT manazery mate? Dokazete zarizeni sparovat? A hlavne sam hledejte - tady na ce4you je nepreberne mnozstvi pripevku o AS - jen za posledni tyden jsem jich ja napsal minimalne 5.
Je od vas troufale od pocatku predpokladat, ze mate unikatni problem, ktery nikdo jiny neresil... :)
johnybos (9)|7.12.2007 22:05
ano, jde o to, že nevidím přes usb. spárovat to nejde, AS hledá a pak sdělí, že nemůže spojit... před cca týdnem to šlo. v prodejně mi nainstalovali jiný bt manager, protože původní nepracoval s hw klávesnicí od HP. příspěvky v diskuzi procházím, rád. BT manager, nevím jaký mám, jsem laik, ale je tam www.aximesite.com Minulý týden se mi reinstaloval PC, po těchto dvou událostech nastala tato chyba. Děkuji za radu.
RStein (2012)|7.12.2007 22:13
Takze nemate vubec partnership pres USB? BT je zatim jen podruzna zalezitost ne?
https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/26778

Tady mate napsano, co musite udelat, zkontrolovat a pripadne jake logy poslat, kdyz by zadna ze zminovanych rad nezabrala, coz nepredpokladam.
johnybos (9)|7.12.2007 22:58
děkuji mockrát, dle vašich pokynů jsem odhalil problém v antiviru nod,eset, který bránil komunikaci activesync. vážím si pomoci.