Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 136

Téma: HTC Touch Cruise P3650

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj
    Máte už někdo nějaké zprávy, kdy bude tento model na českém trhu a nemáte s ním náhodou už někdo i nějaké praktické zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

peto01_ce4you
    Guest

spravy nemam ale určite to bude pecka

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Na mnshop.cz je potvrzená cena a ujištění, že do vánoc bude.

Ono se těší moc lidí, že to konečně bude co k čemu zařízení. Už teď se bojím, aby to zase nebylo moc velké zklamání.
    http://cgi.ebay.com/Unlocked-HTC-Touch-Cruise-HTC-Polaris-prerelease-sample_W0QQitem
    Z190181844376QQihZ009QQcategoryZ64355QQssPageNameZ WDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

No a ještě doplním - na fony.sk je velmi rozsáhlá fotogalerie -99 fotek-včetně několika fotek z Cruise - a je to hodně dobré.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Aspoň se můžeme těšit...

http://www.youtube.com/watch?v=lKnEumre068

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Můžete mi někdo vysvětlit, co na tom zařízení bude tak úžasné, proti tomu, co je možné si koupit dnes? Nemyslím to nijak špatně nebo ironicky, pouze to nechápu. Např. - vestavěnou GPS-ku má kdeco, 3 G využiju na 4 místech v republice, opět tradiční pidi displej s QVGA rozlišením a podivný design. Něco jsem asi přehlédl.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Presne tak,stejne vybavene zarizeni jako Kaiser,nema klavesnici,ma pouze navic radio.Touch Flo II neni nicim zvlastni.Pro toho kdo nevyuzije klavesnici je to vyborne zarizeni.Pro displej 2.8 palcu QVGA uplne staci.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Pro mě boduje hlavně foťákem, aspoň zatím uváděné fotky jsou docela použitelné. Foťák schopný ofotit dokumenty nebo rozvodnou skříň ke své práci potřebuju a už mě nebaví si pořád nadávat, že jsem zase už nechal foťák ležet doma na poličce.Jinak, pravda, rozdílů mnoho není, ale je to jedno z mála zařízení, kterým není v koncepci moc co vytknout.
    No a roli hraje pochopitelně i cena, Kaiser je mi moc drahý, pokud avizovaná cena u Cruise zůstane, tak je to hodně v normě. No a klávesnice by mi spíš vadila, nepotřebuji ji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Vlastislav Šťastný
    Můžete mi někdo vysvětlit, co na tom zařízení bude tak úžasné, proti tomu, co je možné si koupit dnes? Nemyslím to nijak špatně nebo ironicky, pouze to nechápu. Např. - vestavěnou GPS-ku má kdeco, 3 G využiju na 4 místech v republice, opět tradiční pidi displej s QVGA rozlišením a podivný design. Něco jsem asi přehlédl.
    Ja mam treba slabost pro HTC (o jine znacce tedy ani neuvazuji), ktera timto vyrobkem vytvorila <b>pro me</b> dokonaly komunikator:

+ konecne poradnej procesor 400 Mhz
    + bez klavesnice (na Variu me pouze obtezovala)
    + fotoaparat s 3 Mega pixely
    + male rozmery (je to v navaznosti na maly displej a absenci klavesnice)
    + maly displej (u zarizeni tohoto typu snad ani vetsi displej neni vhodny)
    + GPS
    + design
    + cena

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Přesně to jsou věci, kvůli kterým na tuto věcičku netrpělivě čekám

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

To Macula:
    Informace, že i vy uvažujete o koupi Cruise je pro mě dalším -a pádným- důvodem k jeho koupi. Těším se na postřehy a rady na vašem blogu. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Uff, tak to teda doufám za nás oba (a další), že to nebude nějaký nevychytaný krám . Já už jsem si Cruise objednal. A abych byl fér, tak doplním nějaké ty mínusy (z mého pohledu):

- žádné

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Přiznám se, že já zatím ještě zbaběle vyčkávám, ale snad to moc zrad mít nebude - jak už tady někteří psali, je to stejné jako Kaiser a není to Kaiser ) , takže je jistá naděje na vychytanost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Tak na sunnysoftu píšou že bude až v lednu... (jen aby to nebylo v únoru...)

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

To se dalo cekat,oproti Kaiserovi tam stejne neni zadne vylepseni.Radio nebo Touch Flo II nepocitam.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

:disgusted: ach jo, to je vzdycky kdyz se na neco tesim Na expansys.cz pisou, ze dodavka by mela prijit behem 13 pracovnich dni, ale tam se to taky meni kazd den. Kdyby alespon O2 dali Kaisera za benefit body... Muj milashek uz by si duchod zaslouzil.

Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC P3650 Touch Cruise ROM
    Od phoun v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 17:36
  2. HTC P3650 Touch Cruise - zamrznutí hovoru
    Od endivie_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-06-2009, 16:10
  3. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32