Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 136

Téma: HTC Touch Cruise P3650

Nováček
    Registrace
    May 2006

v e-shopu maji sice (zboží očekáváme během dneška) ale na druhou stranu je tam cervene ze bude az v lednu (na expansys 18.1.)
    dneska jsem sel okolo kamene prodejny a ta je zavrena ze by jinde v sunnysoftu pracovali?
    potrebuju nutne neco na hrani a abych si dal konecne poradny vanocni darek rano jsem byl jeste rozhodnut pro kaiser ale Cruise me dostal (prijemnejsi cena, zajimave posunut touch FLO a klavesnici nepotrebuju)
    jedine ta dodavka vcera bylo pozde
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od pavel83
    tož na sunnysoftu má přijít během dneška...
    http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/041HTCTOUCHCR/htc-p3650-touch-cruise.html
    Na Sunnysoftu přichází během dneška již několik dní. Jen jestli to tam má kdo převzít, když jsou obchody zavřené.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

hm, tak to sem netušil... sem si toho všiml až dneska.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

recenze: http://www.hpc.ru/lib/arts/2396/1.shtml

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Naštěstí je to spíš preview než recenze - testovali nějaký "předvzorek". Jinak by mě ta výdrž na baterky dost rozesmutnila, srovnání s TYTnem II dopadlo špatně, což se nezdá moc pravděpodobné.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Na xda uz jsoou nekteri majitele Cruisu a maji problem s vydrzi baterii a problemy s wifi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Tak zas pár linků:
    HTC došly procáky: http://palmare.idnes.cz/htc-trapi-nedostatek-cipu-qualcomm-dud-/tech-a-trendy.asp?c=A071230_213554_mob_denik_ram

a v čr má být koncem ledna:
    http://www.mobilnaut.cz/?z/1434

teda snad už konečně...

SWINE
    Guest

Tak po sahodlouhem uvazovani jsem se rozhodl jit nakonec do Kaisera, doporucuji si procist diskuze na xda, ta mala vydrz baterie a problemy s wifi me priznam se odradili... Navic to neustale posouvani vydani se me nejak nelibi (zacina mi to trosku pripominat E-Ten X800)... Ted jen lituji, ze jsem mohl mit nove PDA uz pod stromeckem, nemusel jsem zbytecne cekat...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nevim jak jsi prisel na neustale oddalovani prodeje,hned na zacatku HTC uvedlo ze bude az konec 2007/zacatek roku 2008,jasny marketingovy tah,ktery se dal cekat.Pokud tedy neberes v potaz trapne upoutavky nekterych internetovych obchodu .. z cehos predpokladam vychazis . Vydrz - s predprodejni verze chces usuzovat ze bude horsi nezli u Kaisera ??? Kaiser ve stadiu predprodeje nefungoval prakticky vubec , to same problem s wifi - notabene to tam pise clovek ktery myslim vubec nevi co dela a wifi by nezprovoznil na nicem :-D Neco jako dotazy a problemy ktere se mnozi i tady u vsech zarizeni kdyz masivne prechazejici uzivatele Nokie 6230 nejsou schopni na techto strojich spustit vubec nic a desne divi ze neco nefunguje . Myslim ze se rozhodne na Cruise vyplati cekat, na shodnem HW , navic bez "brzdy" v podobe klavesnice rozhodne nebude fungovat hure nezli Kaiser - stejna situace Vario vs.Dopod 818pro , TyTN a Trinity - vzdy naopak byla lepsi a bezproblemovejsi verze bez klavesnice ( ja osobne necekam nikdy na nic a pak po par tydnech musim zarizeni prodavat a porizuju nove :-) ale to je uz je otazka neceho jineho :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Já jsem tuto situaci už vyřešil koupí Kaisera a nelituji toho ani trochu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Před skoro 2 měsíci jsem si také myslel, že mám rozhodnuto. Místo koupě Artemise jsem začal čekat na Cruise. Kaisera bych bral, kdyby vážil do 130g, ale 190g je moc. Jsem však teď stále více v rozpacích. Qualcomm procesor na 400 asi není o moc rychlejší než přetaktovaný OMAP. Nemožnost vypnout statickou navigaci při chůzi bude možná důvodem k pořízení externí bluetooth GPS. Hlasitost reproduktoru v testech taky nebyl nijak skvělá, takže je otázka, zda v autě navigace bude slyšet. Jako idelální by mohl být Touch Dual, kdyby měl WIFI. Takže možná skončím u Touche s klíčenkou GPS nebo např. u LG 20 KS /výbava jako cruise bez GPS a o dost menší rozměry/. Po tom ohlášení od HTC o uvedení na přelomu listopad, prosinec a dlouhém čekání si nejsem jist, jeslti těch 128MB RAM je lepší volbou, než 64MB a rychlý procesor u Asuse 535. S Windows na PDA začínám, tak nemám praktické zkušenosti. Palm si vystačil s daleko menším množstvím paměti.
    Vlastně nyní neexistuje ideální PDA. Všude nějaký kompromis a volba je hodně těžká.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Souhlasím s Lososem, tu chvilku se už vyplatí počkat - i když prodat Kaisera asi nebude v bazaru problém. Ono i to čekání má něco do sebe, ne? :
    Ty nářky na xda jsou fakt jen výkřiky zoufalce, no a té špatné výdrži u oficiálního vzorku se mi nechce věřit - snad se nepletu, byla by to teda fakt otrava tahat sebou zase dvě zařízení - HP114 a N82 :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jelikož mám Orbita, tak mě nic netíží a trpělivě vyčkávám. Jen si tak říkám, jestli nepočkat, až na nabídku O2. Termínově nebudou o moc pozadu a za použití Mobil+ a benefitbodů to bude za pakatel.

SWINE
    Guest

Nic proti nikomu, jen jsem vyjadril svuj nazor. To ze HTC prvni termin uvedlo prelom listopad/prosinec je ale fakt... nyni mame zacatek ledna a termin je odsunut na konec ledna... Jak rika macula, mam doslou smlouvu u O2 a tak premyslim co si poridim. Jelikoz me smlouva dobehla v listopadu a ted vlastne uz pres 2 mesice cekam na neco co stale neni, tak me dosla trpelivost a objednal jsem si Kaisera, ktereho jsem mel moznost si vyzkouset osobne (byl to model od O2, tzn. s CZ romkou). Druha vec je fakt jak tady pises losos, ze Kaiser uz ma vychytanou ROMku, tudiz bych mel zapnout a jet... Zadne experimenty... Jasne ze vim, ze HTC pripadne chybi na Cruisovi opravi, ale ja pouzivam PDA vylozene jako pracovni nastroj, a moc dobre si vzpominam, jak jsem prvni mesic u Mia dost zuril nad nejakymi chybami, ktere dokazi zatracene stizit zivot...
    Jelikoz ted vlastnim Mio A701 a predtim jsem mel SE P910i, tak muzu (ikdyz jen castecne) porovnavat PDA s a bez klavesnice. Ted uz zase vidim nektere, jak se usmivaji nad tim, ze klavesnice u Kaisera a P910i je uplne jina.. To samozrejme vim, ja jen porovnavam kdy jsem u P910i odklopenou klavesnici pouzival a jak casto - a to predevsim u psani SMS a vselijakych poznamek, coz me priznam se u Mia nyni trosku chybi
    Interpretuji zde proste jen vlastni nazor, nic vic, nic min :-)
    PS: Kolega je podobneho razeni jak Losos, ceka stale na Cruise... Tesim se jak pak budeme za nejaky mesic porovnavat... Treba je mozne se budu mlatit do hlavy ja, ale kdyby bylo nejhur, tak vzhledem k cene Kaisera, ho nebude pak problem prodat a koupit si Cruise takmer bez doplatku...
    Uff, to byla slohovka

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Pojde HTC Cruise updatovat na novy Windows Mobile 6.1 a zaroven pouzivat prostredi TouchFLO?
    Som tu novy a mam v tom hokej ops:

Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC P3650 Touch Cruise ROM
    Od phoun v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 18:36
  2. HTC P3650 Touch Cruise - zamrznutí hovoru
    Od endivie_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-06-2009, 17:10
  3. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32