Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Očekávaný E-TEN Glofiish M800 odložen na leden

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Informace na serveru Glofiish Information Source asi zarmoutí všechny, kteří se těšili na možnost mít dle parametrů okouzlující E-TEN Glofiish M800, skvělé 3G zařízení s integrovanou vysouvací QWERTY klávesnicí již pod stromečkem. Dostupnost na různých online shopech totiž byla posunuta až na konec ledna příštího roku a samozřejmě můžeme jen doufat, že to je posunutí jediné.

Na jednu stranu je to samozřejmě odvážné rozhodnutí zmeškat prodejně nejsilnější období v roce, na druhou stranu je to po negativních zkušenostech mnoha majitelů X800 s první ROMkou asi rozhodnutí správné. S důvěrou uživatelů si není vhodné zahrávat a E-TEN jako takový už rozhodně není na poli Windows Mobile nováčkem, nad jehož prohřešky je možné přimhouřit oko.

Zdroj: Glofiish Information Source
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Přimhouřit oko rozhodně nemužeme! Jak všichni víme neni to první prohřešek! S E-Tenamajsou furt problémy jak se SW tak z HW :no: Se divím že stím konečně chtějí něco dělat, dříve kuli multi taskingu se na to vyprdly a nechaly to tak :!: E-Ten se vubec nechová hezky ke svým zákazníkům doufejme že ted stím něco začnou dělat!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ahoj, no já jsem po nějaké době začal přemýšlet o změně PDA+telefon extra na PDA s telefonem a chtěl jsem změnit Looxe 560 za něco jiného. Ale nejsem chopen najít přístroj, který by splňoval mé představy. Třeba budete vědět.
    Pamět minimum 128 ( vylučuji tak E-ten 800 )
    VGA dipsley
    GPS
    Wifi
    Bluetoot
    GSM s podporou ŕychlých sítí
    bez klávesnice

V podstatě mi z toho vychází HTC Touch Cruise, pokud se vzdám VGA, což se
    mi po používání Looxe moc nechce. Nemáte nějaký náoad ? ČI info, kdy nějaké poodbné zařízení bude k mání ?

Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jedine HTC X7500 Advantage po odejmuti HW klavesnice. Jinak nic jineho podobneho co by splnovalo tve naroky na HW neexistuje.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Dyt je to strasne veliky. Ale jednu chvili jsem o tom i premyslel, ale chci to z 50% jako telefon a to je fakt nepouzitelny. Snad se HTC s necim vytasi po novem roce

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Jedine HTC X7500 Advantage po odejmuti HW klavesnice. Jinak nic jineho podobneho co by splnovalo tve naroky na HW neexistuje.
    Domnívám se že s HTC Adventage se nedá telefonovat jinak než s pomocí handsfree. Mikrofon a reproduktor(y) má navržené pro videotelefonii s hlasitým odposlechem.

Nezbývá než opakovat povzdech "kéž by tu byl XDA Flame ..."

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

No jest otázka, zda to u nás vůbec někdy uvidíme. Navíc ta pamět 64 MB žádný zázrak u takovéhoto zařízení. To už je stejné jako X800 téměř. Až na tu poruchovost, tu ale u neumíme posoudit.

Podobná témata

1. Glofiish M800 nefunkční odesílání SMS
    Od standa-k v sekci Glofiish M8xx, M750
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-12-2008, 17:05
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-05-2008, 11:57
  3. E-TEN Glofiish M800
    Od Vally v sekci Glofiish M8xx, M750
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 15-01-2008, 17:58