Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Očekávaný E-TEN Glofiish M800 odložen na leden

Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2007 12:34
Informace na serveru Glofiish Information Source asi zarmoutí všechny, kteří se těšili na možnost mít dle parametrů okouzlující E-TEN Glofiish M800, skvělé 3G zařízení s integrovanou vysouvací QWERTY klávesnicí již pod stromečkem. Dostupnost na různých online shopech totiž byla posunuta až na konec ledna příštího roku a samozřejmě můžeme jen doufat, že to je posunutí jediné.


Na jednu stranu je to samozřejmě odvážné rozhodnutí zmeškat prodejně nejsilnější období v roce, na druhou stranu je to po negativních zkušenostech mnoha majitelů X800 s první ROMkou asi rozhodnutí správné. S důvěrou uživatelů si není vhodné zahrávat a E-TEN jako takový už rozhodně není na poli Windows Mobile nováčkem, nad jehož prohřešky je možné přimhouřit oko.



Zdroj: Glofiish Information Source
kapu_ce4you (268)|7.12.2007 18:11
Přimhouřit oko rozhodně nemužeme! Jak všichni víme neni to první prohřešek! S E-Tenamajsou furt problémy jak se SW tak z HW :no: Se divím že stím konečně chtějí něco dělat, dříve kuli multi taskingu se na to vyprdly a nechaly to tak :!: E-Ten se vubec nechová hezky ke svým zákazníkům doufejme že ted stím něco začnou dělat! :)
Atisbusty (102)|10.12.2007 23:49
Ahoj, no já jsem po nějaké době začal přemýšlet o změně PDA+telefon extra na PDA s telefonem a chtěl jsem změnit Looxe 560 za něco jiného. Ale nejsem chopen najít přístroj, který by splňoval mé představy. Třeba budete vědět.
Pamět minimum 128 ( vylučuji tak E-ten 800 )
VGA dipsley
GPS
Wifi
Bluetoot
GSM s podporou ŕychlých sítí
bez klávesnice

V podstatě mi z toho vychází HTC Touch Cruise, pokud se vzdám VGA, což se
mi po používání Looxe moc nechce. Nemáte nějaký náoad ? ČI info, kdy nějaké poodbné zařízení bude k mání ?

Díky
Miloš Strouhal (3997)|10.12.2007 23:55
Jedine HTC X7500 Advantage po odejmuti HW klavesnice. Jinak nic jineho podobneho co by splnovalo tve naroky na HW neexistuje.
Atisbusty (102)|10.12.2007 23:58
Dyt je to strasne veliky. Ale jednu chvili jsem o tom i premyslel, ale chci to z 50% jako telefon a to je fakt nepouzitelny. Snad se HTC s necim vytasi po novem roce
klak (148)|12.12.2007 11:52
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Jedine HTC X7500 Advantage po odejmuti HW klavesnice. Jinak nic jineho podobneho co by splnovalo tve naroky na HW neexistuje.[/QUOTE]
Domnívám se že s HTC Adventage se nedá telefonovat jinak než s pomocí handsfree. Mikrofon a reproduktor(y) má navržené pro videotelefonii s hlasitým odposlechem.

Nezbývá než opakovat povzdech "kéž by tu byl XDA Flame ..." :(
Atisbusty (102)|12.12.2007 15:31
No jest otázka, zda to u nás vůbec někdy uvidíme. Navíc ta pamět 64 MB žádný zázrak u takovéhoto zařízení. To už je stejné jako X800 téměř. Až na tu poruchovost, tu ale u neumíme posoudit.