Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BirdieSync

jsznb (19)|7.12.2007 11:02
Existuje nějaká podobná bezplatná aplikace pro synchronizaci? Děkuji
RStein (2012)|7.12.2007 11:24
Asi ne - pokud byste se podival na API ActiveSync provideru, zjistil byste, ze zadarmo se hrabat v necem tak prisernem bude asi malokdo.
Ale registrace stoji asi asi 20 USD - to mate dnes cca 400 Kc.. Vam to za ten klid nestoji a radeji si zaplevelite pocitac nejakymi freeware experimenty? Ale Outlook ma stale nejlepsi podporu - nejen od MS, ale hlavne od "masy" svych uzivatelu.
Nevykladejte si prosim moje prispevky nijak spatne - drive bych asi take hledal nejake lacine reseni, ale dnes vim, ze tyhle ruzne treti cesticky SW jsou jen cestou k probdelym nocim nad nejakym zapeklitym problemem, pricemz odmenou je pocit zadostiucineni, kdyz ho sam vyresite. Ale ja beru PDA jako spotrebni vec - sluhu a zadne zbytecne technicke problemy resit nechci.
jsznb (19)|7.12.2007 12:06
Plně Vás chápu a souhlasím s tím, jen se mi nechce dávat za krabicovou verzi MS Office 2007 (ta obsahuje MS Outlook) cca 10.000,-Kč. Jiná verze pro použití ve firmách není. Dá se někde BirdieSync koupit za CZK s fakturou?
RStein (2012)|7.12.2007 12:39
Musite mit nutne kvuli nakladum fakturu?
Pokud nestaci zaznam na firemnim uctu po platbe kartou, zkusil bych se pozeptat ve spolecnostech Sunnysoftech ci AH Mobile, zda Vam za drobny peniz nezprostredkuji platbu.
BTW: otevrel jsem si schvalne cenik a Outlook stoji kolem 3000(http://www.microsoft.com/cze/office/howtobuy/prices.mspx) - a nevidim zatim zadne omezeni pro firmy.
A to jeste ten cenik je stary a urcite pred vanoci najdete nejakou akcni nabidku - mozna by stalo za to i do ceskeho MS napsat obchodnikum, aby vam neco doporucili.
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2007 13:46
Jak velká je vaše firma, pro kolik lidí to potřebuješ?

EDIT:
Napadlo mě řešení exchange server od eOutlooku - za 220 Kč/měs a máš k tomu Outlook zadarmo. Možná by se dala domluvit i sleva v případě většího počtu (nevím, ale za zeptání nic nedáš).
jsznb (19)|7.12.2007 14:16
Díky za rady pánové. Ano, samotný Outlook se do 3000,-Kč vejde, ale i tak je to myslím dost za jeden SW ... Popřemýšlím a uvidím. Hezký den.
fct.sk (10)|12.3.2008 10:38
[QUOTE="RStein"]Asi ne - pokud byste se podival na API ActiveSync provideru, zjistil byste, ze zadarmo se hrabat v necem tak prisernem bude asi malokdo.
Ale registrace stoji asi asi 20 USD - to mate dnes cca 400 Kc.. Vam to za ten klid nestoji a radeji si zaplevelite pocitac nejakymi freeware experimenty? Ale Outlook ma stale nejlepsi podporu - nejen od MS, ale hlavne od "masy" svych uzivatelu.
Nevykladejte si prosim moje prispevky nijak spatne - drive bych asi take hledal nejake lacine reseni, ale dnes vim, ze tyhle ruzne treti cesticky SW jsou jen cestou k probdelym nocim nad nejakym zapeklitym problemem, pricemz odmenou je pocit zadostiucineni, kdyz ho sam vyresite. Ale ja beru PDA jako spotrebni vec - sluhu a zadne zbytecne technicke problemy resit nechci.[/QUOTE]

Plne suhlasim. Ak chce clovek takmer 100%-ne bezproblemovu synchronizaciu, mal by si zakupit Outlook. Osobne som dostal outlook k HP 1940 aj k hx 4700, ale kedze pouzivam Thunderbird a Outlook da sa povedat aj z principu odmietam, tak som siahol po Birdiesync. Vyskusal som trial, zakupil som...a radujem sa z neho. Lighting je integrovany priamo do TB, takkze ulohy aj stretnutia mam poriesene. Jedine co asi nefunguje tak ako v Outlooku je zasielanie taskov a appointmentov cez mail...ale to som nevyuzival ani ked som bol zamestnany vo velkej firme. Btw, Thunderbird a Lighting pouzivam na plno, synchronizujem to s TyTn a som s tym celym spokojny... TB a lighting su zadarmo (a vela ludi bude suhlasit, ze su to skvele programy), Birdiesync ma stal snad nejakych 15-20 USD...uz si nepamatam...
Inak TyTn s WM6 (Black satin) sa mi zatial nepodarilo rozbehat cez BT Synchronizaciu... Tak desne nastavenia BT som este nevidel... S hx4700 som to rozbehal a pekne to fungovalo. Aj SE K810i s Phone Managerom (skvely to program) synchronizujem perfektne cez BT (automaticky po spusteni programu, takze ziadne parovanie pred kazdou synchronizaciou).
Takze ja by som na mieste zakladatela tohto fora vyskusal ten Birdiesync (funguje aj bez predchadzajucej instalacie Outlooku). Ak by potreboval s niecim poradit, kludne nech mi napise do posty...
DD_ (331)|12.3.2008 10:56
Taky jsem zakoupil BirdieSync jelikoz monstrum jako klasicky Outlook odmitam. Pouzivam ciste Sunbird, protoze kontakty na PC nespravuji, a s tim probiha sync k me spokojenosti.