Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skiny pro HTC S710

evolva (36)|7.12.2007 10:42
Ahoj, nemohl by mi někdo poradit nějaké dobré stránky, jsem si stáhla nějaké skiny, ale nevypadají tak ja mají, chybí mi tam pokaždý hodiny atd.... Mám ho teprve 2 den a jsem furt z něj ještě jelen :D tak jestli někdo poradíte ... :)

dík

název upraven admin
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2007 13:54
No nevím, ale skin snad se zobrazením hodin nesouvisí, ne?
Saman_ce4you (1451)|7.12.2007 14:21
Patrne myslis homescreen layout s barevnym schematem..

Pokud ti jde jen o zmenu barev, ta se da dat zvlast, aniz by se menil cely homescreen - seznam pluginu.

A btw: HTC S710 (Vox) je Smartphone tak to priste davej do spravny sekce, kde to ctou lidi, co ti muzou poradit..
evolva (36)|7.12.2007 15:06
[QUOTE="Saman"]Patrne myslis homescreen layout s barevnym schematem..

Pokud ti jde jen o zmenu barev, ta se da dat zvlast, aniz by se menil cely homescreen - seznam pluginu.

A btw: HTC S710 (Vox) je Smartphone tak to priste davej do spravny sekce, kde to ctou lidi, co ti muzou poradit..[/QUOTE]


JJ, promin, ja sem zvykla z MDA :D tak sem lezla tam :X tak mě to nějak nenapadlo :)

evolva (36)|7.12.2007 15:38
jo, a to jak mi blbne, kdyz si tam dam nakej skin, tak blbne mi tam ten cas, a je to cely naky divny, takhle by mel treba vypadat, kterej tam zrovna mam, ale nezobrazuji se mi tam ty hodiny, a neni to tak prehledny.

Skin

Tak práve chci vedet, jakej programek to dela, bo proste neco o tom :)
Saman_ce4you (1451)|7.12.2007 17:07
Najdi si na netu, mozna i tady, neco o homescreenech na smartphony a jejich vytvareni. To by ti melo stacit k porozumeni..
evolva (36)|8.12.2007 18:11
No, tak jsem si stahla homescreen designer 2007 a kdyz si tam chci vytvořit teda vlastní, tak mi to stejnak blbne, protože si můžu vybrat jen jedno rozlišení a když vysunu klavesnici, tak mi na kraji stejnak tapetka neni videt ...

Tak co s tim mám dělat ?:(
lanmanpokemon_ce4you (5)|8.12.2007 21:07
[QUOTE="evolva"]No, tak jsem si stahla homescreen designer 2007 a kdyz si tam chci vytvořit teda vlastní, tak mi to stejnak blbne, protože si můžu vybrat jen jedno rozlišení a když vysunu klavesnici, tak mi na kraji stejnak tapetka neni videt ...

Tak co s tim mám dělat ?:( [/QUOTE]

cauky
jukni sem -http://www.nectun.com/details_skin.php?id_menu=2&langue=fr&id_skin=5478&id_type_tel=15#16954
nebo taky sem
http://forum.pocketpcitalia.com/forum_posts.asp?TID=23579&PN=2
jsou tu fakt dobry pecky
mam ho asi mesic a jsem z teho maleho kouzelnika stale na vetvi
evolva (36)|9.12.2007 14:28
ok, juknu na to :) díky moc.