Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Autonabíječka pro Vario z Electrowordu

stris (98)|7.12.2007 10:33
Zdar
Potřebuji poradit. Chtěl jsem koupit nabíječku do auta ke svému MDA Vario. V T-Mobile mi nabídli jakousi nabíječku i s držákem za 1500,-, což se mi zdálo moc (držák do auta už mám). Hned vedle T-Mobile byl electroworld, kde měli nabíječky s různými konektory. Našel jsem tam typ s miniUSB na konci a u této nabíječky jsou vypsány typy telefonů, které jsou podporovány. Mimo jiné je uvedena Motorola RAZR. Zde na fóru jsem se dočetl, že zde někdo nabíjí své Vario i nabíječkou od Razru, takže by s napětím asi problém být neměl. Nabíječka stála cca 150,- a na občasné použití se mi nechce dávat tisícové částky.
Druhá věc byla, že na zadní straně obalu nabíječky bylo napsáno "nemějte zapojenou nabíječku při startování vozidla. Můžete poškodit nabíječku, nebo telefon". Nechci mít nabíječku v zapalovači vůbec, chci si vytáhnout kabely někam pod plasty a tam nabíječku natvrdo zapojit. Kabel pak vést někde, kde bude co nejméně vidět, takže řeším, zda je nějaká možnost že se něco poškodí, nebo je to jen klasické zbavení se zodpovědnosti za případné rozbití a šance, že se něco stane je velmi malá?
RStein (2012)|7.12.2007 10:55
Mam autonabijecku, kterou prodaval T-Mobile k MDA Compactu. Tipuji, ze tu nabijecku stale ve znackovych prodejnach sezenete. Nenechte se odradit ignoranty, kteri ani nevedi, co prodavaji, a vnucuji vam drzak s aktivnim nabijenim - cena nabijecky byla cca 200-300 Kc.
Ja mam stale v aute pripojenou roztrojku a v ni nabijecky/USB kabel pro ruzna zarizeni. Nikdy jsem zadny problem nemel.

Edit:// TMO nabijecku stale ma - http://t-mobile.cz/Web/Residential/Telefony/DetailPrislusenstvi.aspx/Detail/255
stris (98)|7.12.2007 11:37
Super. D9ky moc. Jdu odpoledne k jinému dealerovi.
fox.vwgolf (21)|7.12.2007 21:13
Kupoval jsem ji u T-MOBILE za 159,- je to týden nazpět.