Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako aktivovať USB bluetooth na N520

Peter2005 (18)|6.12.2007 21:56
K n520 mám USB host, na tom dobre funguje všetky USB flashdisk. Teraz k tomu som pripojil USB bluetooth GEMBIRD bluesoleil. Zdá sa mi, že to funguje lebo môj telefón vidí moja PDA ale nevie spárovať s ňou. Primárne som chcel spojiť N520 s telefónom cez Bluetooth programom SmartGSM, ten program vie vytočiť číslo z PDA, aj poslať SMS. V tom programe SmartGSM neide spojiť PDA s Fónom cez Bluetooth, asi pretože Windows ne pozná hardware. Neviete niekto, či existuje nejaký Driver bluetooth pre WM5???????Vo WM5 podarilo sa mi aktivovať zložka Bluetooth v sekcii connections ale to je všetko, nič nemôžem robiť s tým.
RStein (2012)|7.12.2007 11:07
Pro WM 5 muzete pouzit MS BT stack nebo Broadcomm/Widcomm. Ale pochybuji, ze drivery z jineho zarizeni rozchodite.
Zkuste hledat napr. na XDA-Developers. com odkaz na widcomm bluetooth a narvat ho do zarizeni.
Ale myslim, ze k rozchozeni byste musel mit mnohem vic znalosti, abyste upravil klice v registrech (drivery, porty) a stejne je vysledek nejisty. Widcomm je citlivy na dostatek pameti v zarizeni atd.
KEnik (38)|8.12.2007 07:55
[QUOTE="Peter2005"]K n520 mám USB host, na tom dobre funguje všetky USB flashdisk. Teraz k tomu som pripojil USB bluetooth GEMBIRD bluesoleil. Zdá sa mi, že to funguje lebo môj telefón vidí moja PDA ale nevie spárovať s ňou. Primárne som chcel spojiť N520 s telefónom cez Bluetooth programom SmartGSM, ten program vie vytočiť číslo z PDA, aj poslať SMS. V tom programe SmartGSM neide spojiť PDA s Fónom cez Bluetooth, asi pretože Windows ne pozná hardware. Neviete niekto, či existuje nejaký Driver bluetooth pre WM5???????Vo WM5 podarilo sa mi aktivovať zložka Bluetooth v sekcii connections ale to je všetko, nič nemôžem robiť s tým.[/QUOTE]

Měl jsem stejny problem s N520 a stejny BT.

Sparova se minepodařio ale pro spojení se osvědčil USB napajený hub - toto PDA prostě podobná(BT,ctecka karet) zařízení bez hubu těžkopádně napájí..