Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV-Out na PPC

Jameson_ce4you (51)|6.12.2007 11:35
Viete mi poradiť, aké PPC má TV-OUT výstup (kompozit alebo s-video)? Chcem si spraviť navigáciu do auta s výstupom na dotykový display, display mám, len pripojenie mi robí problém... Viem, že MDA II má nejaký backpack, či ako sa to volá, s TV výstupom, no cena MDA + backpack mi príde (na svoj vek) už pomerne vysoká... Vopred díky za tipy!
kapu_ce4you (268)|6.12.2007 14:57
Potřebuješ Tv-out nebo VGA-Out? :D Měly by to umět:
XDA Flame
HTC advantage
Nebo nakej starší ipaq třeba co mám já + jecket a PCMCIA
Jameson_ce4you (51)|7.12.2007 15:56
[QUOTE="kapu"]Potřebuješ Tv-out nebo VGA-Out? :D[/QUOTE]

Diky za radu, principialne by to malo byt jedno, VGA signal sa da skonvertovat na TV... Popozeram tieto...
oltcit (1098)|7.12.2007 17:42
Niekto sem daval link na kolisku ku Dell x51v,ku ktorej bol pripojeny exter.monitor a to cele zabudovane do auta.Hladaj nieco v zmysle carputer,alebo tak nejak.Inac tento Dell ma TV vystup original,len treba zakupit dost drahy kabel.

Edit: skus kuknut sem Ale nezabudaj,ze budes potrebovat spesl soft na ovladanie cez exter. monitor,to vobec nieje take jednoduche ako si myslis,su aj schodnejsie cesty;)
Saman_ce4you (1451)|7.12.2007 22:06
Dell Axim nema TV-Out, ale VGA-Out. A ten kabel neni problem udelat. Staci sehnat konektor k Aximovi a prodratovat na VGA samce..
Jameson_ce4you (51)|7.12.2007 22:21
Vstup z monitoru neriesim, tolko sa mi s tym paprat nechce, pointa je len taka, ze spolujazdec na PPC natuka parametre navigacie a sofer moze pozerat na mapu na LCD, ktora je predsalen prehladnejsia, ako PPC... Ak by som vedel o lacnej navigacii s VGA/S-Video vystupom, tak PPC neriesim, ale cenovo to vychadza vacsinou viac ako starsie PPC, tak mi to pride znacne neefektivne... A bluetooth GPS uz mam tak ci tak.
kapu_ce4you (268)|8.12.2007 07:03
Kup si starší notbuk do necho PCMCIA redukci na CF bluetoot a máš po starostech!