Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak stahovat eknihy "ebooks" přímo do zařízení.

locomachine (51)|6.12.2007 10:37
Můžete zelenému majiteli HTC s710 poradit jak stahovat eknihy přímo do Voxe. Tedy přímo a bez použití PC. Kdykoliv se pokouším stáhnou eknihu, nebo soubor wordovskej, nebo pdf napíše mi to : Soubor nelze v zařízení zobrazit. I když mám Adobe reader, Office Mobile, Modaco do new, a MobiPocketReader stále za mne Vox rozhoduje co smím stáhnout a co ne. A co třeba rar, vím že existuje unrar který rar rozbalí přímo v zařízení, ale co je to platné když mi Vox nedovolí jej stáhnout. Pls help.
PhSnake (872)|6.12.2007 11:16
skus stahovat cez operu. ie dovoluje stiahnut len niektore druhy suborov.
locomachine (51)|6.12.2007 22:58
Díky moc za obě odpovědi (opravdu dvě). Nejdřív jsem stáhnul Operu Mobile 8.5 ale nedokázal jsem se dostat do adresového řádku. Bojím se že vyžaduje tlapkovaci displej a ten vox nemá. Pak jsem si stáhnul Operu mini 4. A hle ta se skutečně tvaří že by stáhla i kalhoty kdyby se do toho nevložil ten zpropadenej explorer a nezatrhnul to větou kterou už nechci znovu psát ani vidět, s unzipem co jsemsi stáhnul bych byl king. Tak se musím opět pokorně zeptat nevite jak zabránit exploreru aby nekontroloval co chce opera stáhnout? A nevite jak zařídit aby se opera stala důvěryhodnou a já nemusel každé stahování 2x povolovat?
Pokorný zelenáč se plazí před odborniky.;-)