Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s odesilanim a prijimanim SMS - OKI rom 024

lamiska (10)|6.12.2007 10:37
Dobry den vsem,

mam problem, nedavno jsem updatoval romku z MIAcky R64 na OKI rom 024, a od te doby mam porad nejake problemy.:((

Napred jsem nemohl rozchodit dialpad, to jsem jakz takz rozchodil, ale ted jsem zjistil, ze mi neprichazeji ani neodchazeji SMS.:((
Zkontroloval jsem nastaveni centra zprav a vse vypada byt v poradku.

Nesetkal jste se s tim nekdo? Nevite cim to muze byt?:?

Pomalu si zacinam rikat, ze ta OKIho romka je docela na nic... Sice je stabilni a telefon se neseka, ale zase ma takove problemy ze se snad radsi vratim na puvodni romku...
Napred to byla klavesnice telefonu, ktera nevyhledavala kontakty, pak jsem musel vypnout cestinu, protoze jsem jinak nevidel pri telefonovani numerickou klavesnici, ted zjistim, ze mi nechodi SMS... a to ani nemluvim o tom, ze se zpomalila navigace.

Opravdu silne premyslim o navratu na starou romku, ta se sice seka, ale alespon funguji vsechny programy tak jak maji. :))
radek.cerny (7)|6.12.2007 11:17
To je divne, mam OKI 024 basic a vse mi funguje.
Updatoval jsem pred 2 dny a zatim jsem nenarazil na nic, co by zlobilo.

Jaky mas Uboot?
lamiska (10)|6.12.2007 12:27
Uboot mam verzi 55...

Ale tech problemu jsem mel opravdu hodne... Radsi jsem ted zpet na R65...

Testnu to kdyztak pozdeji a nebo pockam na WM6 romku, ktera doufam bude uz vychytana...
radek.cerny (7)|6.12.2007 13:23
Ono ja jsem prolezl hodne diskuzi a vicemene dost casto se objevuje jako nejlepsi kombinace Uboot 48 a OKI R24 basic ... da se to pak dal doinstalovat, modifikovat apod.

A pokud to ma SW problemy, lze je vyresit.
Pokud vsak blbne hardware (jako ze u 701 je pozehnane hardwarovych chyb), tak pak je to jenom o reklamaci.

Znam dost lidi co mio a701 maji a ikdyz mame vsichni identicky stejny rom a uboot, kazdymu se to zarizeni chova jinak :-) nekomu sumi, nekomu blbne gps, jinemu nechodi sms jak maji. Fakt sila ...

Osobne jsem zvedavy na WM6 taky, ale to bude jeste chvili trvat, nez se to vychyta
lamiska (10)|6.12.2007 15:29
Zkusim se po necem podivat, osobne se mi uBoot moc menit nechce, precijen je to trochu o pru*er, kdyz se pri tom neco stane...

Mozna zkusim este nejakou romku od liteforcu...