Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypadávání sítě

cambel (11)|5.12.2007 21:43
Před 2ma měsíci jsem si koulpil MIO701. Hned po koupi jsem přehrál českou R64 verzi na LFR95 z 2.9.07. Nejdříve jsem byl nadšený a nahrál jsem do MIA hromadu programů než jsem zjistil jeden v dnešní době již vělký problém. Ten problém je vypadávání sítě. Používám VODAFONE, nastavení jsem zkoušel automatické hledání sítě i manuální výběr. Síť mi pravidelně vypadává a už ji nenajde, pomůže až softreset. Ještě upozorňuji,že jsem z Brna,takže se sítí by neměl být problém. Nejdříve jsem myslel,že je to nějakým programem. První podezřelý byl MobileShell. Odinstalace a později hard reset a tenhle program to není. Postupně jsem se zbavoval programů a nakonec nezjistil, který to dělá. Potom jsem se rozhodnul, že přeintaluji rom, takže teď mám ve stroji OKI24Basic romku a zjistil jsem, že mi to dělá zase. Přístroj se tváří, že je připojený k síti, chci si zavolat a najednou síť spadne a ukazatel zobrazuje nepřipojení k síti. Přestávám MIU věřit. Na diskuzích o romkách jsem četl, že problémy se signálem jsou jen s LFR95 romkou, ale s OKIho romkou by být problém být neměl. Neporadil by někdo?
cambel (11)|9.12.2007 10:12
Všem moc dík za odpovědi a za pomoc :(( . Taky Vám příště rád poradím a pomůžu. Odpovím si sám. Pokud jsem na MIO používal šetřící řežim, tedy nastavení LOW, tak signál vypadával a už se nenašel. Pokud jsem přepnul režim šetření energií na AUTO, tak už 2 dny v pořádku. Přeji pěkný zbytek víkendu.
roman77 (13)|9.12.2007 10:41
Asi se s timto problememm nikdo tady nepotkal, tak nikdo neodpovida. Tohle se tyka sice a501cky, ale mohlo by to byt neco podobnyho:
http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=1449&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=2ea4b4d22d261f2a88566be6f0b2f309
w0lF1 (6)|1.1.2008 20:53
hoj
mam to mio celkem krátce asi měsic nebo 2 ted v poslední době mi to jednou vypadlo..a během dneška a včerejška snad 5x Dal sem ruční nastavení sitě (O2)
tak uvidím jakse to bude chovat. ale fakt je že včera sem nahrával celkem dost softwaru... SPB pocket. full key nějaký přehrávače atd.. takže by moc velká zátěž??
neoxo (133)|2.1.2008 09:03
taktiez som este o vypadavani nepocul.
Ale aspon viem ako to riesit, ked sa stym stretnem.