Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OKI rom 024 vs. eDialer

lamiska (10)|5.12.2007 01:20
Zdravim vsechny MIO milovniky, chtel bych se Vas zeptat na jeden problem, ktery mam se svym MIEM (A701)...

Problem spociva v tom, ze se mi nedari po updatu romky z oficialni (R64) na OKI rom 024 zprovoznit eDialer, na ktery jsem si uz ale docela zvykl a proto mi v OKIho romce docela chybi.

Zkousel jsem ji stahnout z oficialniho webu MIA, ale ani po instalaci mi nejde... :(

Nevite nekdo jak eDialer zprovoznit, popripade nevite o nejakem podobnem softwaru ktery by vyhledaval sekvencne primo v telefonu jen za pomoci zadavani cisel (zastupujicich jednotliva pismena)?

Nejvice bych uvital primo originalni eDialer od MIA.

Za odpovedi predem dekuji
Anydraj (17)|5.12.2007 08:57
Cau, pouzivam tohle a max spokojenej.Bud oranzovy nebo cerny skin..
http://leteckaposta.cz/240003317
lamiska (10)|5.12.2007 11:23
Stahnul jsem, nainstaloval, ale nic... Porad tam mam tu puvodni (modry) dial pad.

Nejak nechapu, co je za problem, at tam nainstaluju eDialer od MIA nebo neco jinyho, porad je na tom dial pad stejne...

Nesetkal jste se nekdo s timto? Mam to nekde zaktivovat ci nastavit? Nejak nechapu cim to je...

Prosim poradte

Diky
lamiska (10)|5.12.2007 14:12
Tak jsem se tak hrabal v telefonu a projizdel net a vypada to, ze pokud eDialer nainstaluju tak se ani nespusti...
To bude ten duvod, proc mi to nevyhledava. :)

Nevite nekdo cim to je? Mam ROM OKI 024...

Prosim poradte, at nejsem odsouzen se vratit zpet k R64 od MIA, nebot nemoznost vyhledavat je pro me docela problem :(