Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Display bez odezvy...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Tak mi asi umřelo hxko Začalo to tím, že když jsem kliknul na display, tak se nic nestalo, klikl jsem podruhý, a bylo to... No a je to čím dál tím horší, teď to klikne tak jednou z 5ti.. Někdy to nekliklo vubec, tak jesm zatlačil dlaní na display a zahábal sním, kvuli smítku a pak to zase chvíli šlo... Jak se to zhoršovalo, tak jsem sundal folii, myslel jsem že to bude tím (měl jsem ji tam dva roky a furt držela - Brando) No bez folie to šlo pár dnů skvěle, ale moc jsem sním nemanipuloval, protože je bez folie a nechtěl jsem si poškrábat display... No a teď nereaguje skoro vubec... Myslel jsem že je nějak skříplej, nebo smítko, tak jsem PDA rozebral (myslím že docela precizně, už jsem ho asi před rokem roebraný měl) no a když sem sundal kryty a PDA zkusil bez nic aby tam nemohlo být žádné smítko tak to dělá pořád... Sice míň, aspoň na něco kliknu, to s krytem skoro vubec, ale pořád to vynechává... Nevíte někdo čím by to mohlo být? Něco vyčistit? Nebo tak něco? Nechce se mi zrovna kupovat nový display... Děkuju, za každou pomoc...

PS: romkou to není, tu jsem přehrál asi 4x... Každou jinou..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Resil jsem podobny problem se svym hx..Zezacatku reagovalo zpomalene a klidne i nekolik milimetru mimo. Pak prestalo po chvili reagovat uplne, ale system v pohode dal pracoval. (ovladani mysi bez problemu). Po zatlaceni na displej zas treba hodinu OK. Abych nenapinal, problem byl v prouzku gumy ktera je normalne pod okrajem ramu a displeje, nejakym rizenim osudu se dostala vedle displeje a tlacila na nej, coz matlo digitizer a vysledek bylo tohle zvlastni chovani.
    Nastesti se hxko vcelku slusne rozebira, takze naprava je celkem jednoducha. Ja ten kus zterele gumy vyhodil a od te doby uz nekolik mesicu hxko slape 100%.
    Zkus na to mrknout, treba je to stejny problem, ja hxko rozebral snad 20x nez jsem si uvedomil ze ta guma tam nema co delat. Pokud ti to dela i pri rozhozenem stavu kdy je displej mimo ram, nejspis ti odesel digitizer :-(
    Zlom vaz a at se dari.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

No tak asi umřel displej... Zkoušel jsem to ještě párkrát venku vevnitř (i tu gumičku jsem zkoušel upravit) a nic... AJajajajajaj, škoda že neni v záruce...

Podobná témata

1. HP iPAQ 614 - Zrychlení odezvy zařízení
    Od svenhassel v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 07:45
  2. Urychlení odezvy displeje
    Od djax v sekci + Registry
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 09-08-2008, 15:34
  3. Tytn II a GPS - jak rychlé odezvy?
    Od eoiren v sekci Zbývající PPC