Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Display bez odezvy...

Petr89 (152)|4.12.2007 22:55
Tak mi asi umřelo hxko :( Začalo to tím, že když jsem kliknul na display, tak se nic nestalo, klikl jsem podruhý, a bylo to... No a je to čím dál tím horší, teď to klikne tak jednou z 5ti.. :( Někdy to nekliklo vubec, tak jesm zatlačil dlaní na display a zahábal sním, kvuli smítku a pak to zase chvíli šlo... Jak se to zhoršovalo, tak jsem sundal folii, myslel jsem že to bude tím (měl jsem ji tam dva roky a furt držela - Brando) No bez folie to šlo pár dnů skvěle, ale moc jsem sním nemanipuloval, protože je bez folie a nechtěl jsem si poškrábat display... No a teď nereaguje skoro vubec... Myslel jsem že je nějak skříplej, nebo smítko, tak jsem PDA rozebral (myslím že docela precizně, už jsem ho asi před rokem roebraný měl) no a když sem sundal kryty a PDA zkusil bez nic aby tam nemohlo být žádné smítko tak to dělá pořád... Sice míň, aspoň na něco kliknu, to s krytem skoro vubec, ale pořád to vynechává... :( Nevíte někdo čím by to mohlo být? Něco vyčistit? Nebo tak něco? Nechce se mi zrovna kupovat nový display... Děkuju, za každou pomoc...

PS: romkou to není, tu jsem přehrál asi 4x... Každou jinou..
drtic_73 (13)|6.12.2007 23:46
Resil jsem podobny problem se svym hx..Zezacatku reagovalo zpomalene a klidne i nekolik milimetru mimo. Pak prestalo po chvili reagovat uplne, ale system v pohode dal pracoval. (ovladani mysi bez problemu). Po zatlaceni na displej zas treba hodinu OK. Abych nenapinal, problem byl v prouzku gumy ktera je normalne pod okrajem ramu a displeje, nejakym rizenim osudu se dostala vedle displeje a tlacila na nej, coz matlo digitizer a vysledek bylo tohle zvlastni chovani.
Nastesti se hxko vcelku slusne rozebira, takze naprava je celkem jednoducha. Ja ten kus zterele gumy vyhodil a od te doby uz nekolik mesicu hxko slape 100%.
Zkus na to mrknout, treba je to stejny problem, ja hxko rozebral snad 20x nez jsem si uvedomil ze ta guma tam nema co delat. Pokud ti to dela i pri rozhozenem stavu kdy je displej mimo ram, nejspis ti odesel digitizer :-(
Zlom vaz a at se dari.
Petr89 (152)|9.12.2007 21:12
No tak asi umřel displej... :( Zkoušel jsem to ještě párkrát venku vevnitř (i tu gumičku jsem zkoušel upravit) a nic... AJajajajajaj, škoda že neni v záruce...