Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Revizori MHD v Praze...

krabicka3 (361)|4.12.2007 19:08
Dneska jsem si sel behem obeda koupit novy kalhoty, a na Mustku v metru jsem videl revizora, ktery si hraje s Kaiserem. Jen jsem nevericne zakroutil hlavou a sel dal. Rikal jsem si, ze my Prazane jsme asi velci cernojezdci, a Dopravni Podnik plati kur*a dobre. Kdyz jsem se vracel do prace, potkal jsem dalsiho revizora, ktery mel Kaisera taky! To uz mi nedalo, a zeptal jsem se jestli to jako maji vsichni, a on, ze jo, ze je to kvuli kontrole SMSkovych jizdenek. Trochu luxus, nemyslite? Hlavne, ze se bude zdrazovat jizdne...
Nesli (409)|4.12.2007 19:29
Vsak taky proc ne-preci musi-vzdyt porizeni tisicovky kaseru(ci kolik tech mysi je) musi neco stat, ale muzem byt jeste radi ze se DPP nerozhodl poridit pro sve rytire treba Sony VAIA 0.7kg, to by pak byl listek za 100kc, a to neprestupni:D
Nakonec jsou na nas jeste hodni,ne:$: :yes:
Prijde mi tez trochu jako buzerace kdyz musim vytahovat litacku nahore na mustku, dole pri prestupu a pak jeste jednou za 5 min v metru, treba by si do tech kaiseru mohli nahrat nejaky soft pro spipping kontrolovanych lidi:D
Carabei (611)|9.12.2007 18:17
a proc ses mu do kaisera nenaboural? by si tak mohl ziskat tu aplikaci co pouzivaji na kontrolu jizdenek a uz by sis jizdenku nikdy koupit nemusel;) :D
Docent (1234)|20.12.2007 22:50
Jo, ta SMS jízdenka je fajnová aplikace... Dnes odpoledne ve 12.47 jsem si ji objednal a doteď ji nemám... Třeba mně ji chce Dopravní podnik dát pod stromeček (blijicí smajlík).
Striker_ce4you (224)|21.12.2007 01:21
Ja ji zkousel asi ctyrikrat a nikdy se mi nestalo, ze by prisla opozdene natoz nikdy - tak me napada, jestli nejsi u dopravnich podniku uz nejak provarenej... ;) :D
Docent (1234)|21.12.2007 12:27
Provařenej nejsem, ale už jsem zjistil důvod, viz tady. Ještě tak nějak chápu, že ta jízdenka nepřijde, když se napíše "DTP" místo "DPT", ale když nepřijde ani na "Dpt" nebo "dpt", tak sorry, ale programátor je naprostý imbecil...