Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Revizori MHD v Praze...

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Dneska jsem si sel behem obeda koupit novy kalhoty, a na Mustku v metru jsem videl revizora, ktery si hraje s Kaiserem. Jen jsem nevericne zakroutil hlavou a sel dal. Rikal jsem si, ze my Prazane jsme asi velci cernojezdci, a Dopravni Podnik plati kur*a dobre. Kdyz jsem se vracel do prace, potkal jsem dalsiho revizora, ktery mel Kaisera taky! To uz mi nedalo, a zeptal jsem se jestli to jako maji vsichni, a on, ze jo, ze je to kvuli kontrole SMSkovych jizdenek. Trochu luxus, nemyslite? Hlavne, ze se bude zdrazovat jizdne...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Vsak taky proc ne-preci musi-vzdyt porizeni tisicovky kaseru(ci kolik tech mysi je) musi neco stat, ale muzem byt jeste radi ze se DPP nerozhodl poridit pro sve rytire treba Sony VAIA 0.7kg, to by pak byl listek za 100kc, a to neprestupni
    Nakonec jsou na nas jeste hodni,ne:$: :yes:
    Prijde mi tez trochu jako buzerace kdyz musim vytahovat litacku nahore na mustku, dole pri prestupu a pak jeste jednou za 5 min v metru, treba by si do tech kaiseru mohli nahrat nejaky soft pro spipping kontrolovanych lidi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

a proc ses mu do kaisera nenaboural? by si tak mohl ziskat tu aplikaci co pouzivaji na kontrolu jizdenek a uz by sis jizdenku nikdy koupit nemusel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jo, ta SMS jízdenka je fajnová aplikace... Dnes odpoledne ve 12.47 jsem si ji objednal a doteď ji nemám... Třeba mně ji chce Dopravní podnik dát pod stromeček (blijicí smajlík).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ja ji zkousel asi ctyrikrat a nikdy se mi nestalo, ze by prisla opozdene natoz nikdy - tak me napada, jestli nejsi u dopravnich podniku uz nejak provarenej...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Provařenej nejsem, ale už jsem zjistil důvod, viz tady. Ještě tak nějak chápu, že ta jízdenka nepřijde, když se napíše "DTP" místo "DPT", ale když nepřijde ani na "Dpt" nebo "dpt", tak sorry, ale programátor je naprostý imbecil...

Podobná témata

1. igo 8 a TMC - frekvence v Praze
    Od sep_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-06-2008, 13:43
  2. Někdo s MDA v praze?
    Od Horal Fanda v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 09:24
  3. Mapa s MHD v Praze
    Od vali78_ce4you v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-01-2007, 22:09
  4. iGO po Praze - vyhledávání.
    Od TomasT_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-10-2006, 22:20
  5. Hokejové MS v Praze
    Od Frankie_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Poslední příspěvek: 21-04-2004, 12:09