Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Posun po položkách na Today

Jamiroquai (18)|4.12.2007 16:18
Ahoj,
rád bych poprosil o radu zda někdo neví jestli je nějaká šance (úprava registrů), aby bylo možné posouvat po Today nejen ze shora dolů ale i ze zdola nahorů. Myslím tím při, že při zmáčknutí šipky dolů najedu na horní Today plugin (to funguje) a při zmáčknutí šipky nahoru najedu na spodní Today plugin (to nefunguje)....děkuji za radu


Jedná se o HTC Trinity s ROM Mary v3.4 SL.....
Zdenek Malinsky (9781)|4.12.2007 17:40
Nevim, co tam mas za pluginy, ale me to na Treu funguje. Normalne tam mam jen SBSH Pocket Breeze, ale ted jsem zkusil inbox, calendar, skype, agile....a fungovalo obousmerne.
RStein (2012)|4.12.2007 21:58
Today Selection API funguje obema smery - problem muze nastat jen tehdy, kdyz nektery plugin na zadanou zpravu nereaguje a pritom ji nenecha zpracovat OS.
Jamiroquai (18)|5.12.2007 07:01
Ahoj,
možná jsem to formuloval špatně. Jde mi o to, že jako spodní plugin mám aplikaci Contact-ing pro rychlé volání a vždy když jí chci použít, tak musím "přejet" přes všechny pluginy ze shora abych jí mohl ovládat klávesami. To znamená, že nelze zmáčknout šipku nahoru a najet rovnou na spodní plugin jako to jde při šipce dolů a horním (prvním) pluginu.....
RStein (2012)|5.12.2007 07:18
Ted jsem to znovu zkousel a nedostanu se na horni ani dolni plugin. Na konci nebo na zacatku obrazovky se pruchod pre pluginy zastavi.