Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 116

Téma: HTC Universal (Qtek 9000) - 128MB RAM!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak mám taky už 128MB od Petra Helekala :yes:
    Rychlost porovnávat zatím nechci,nebylo by to dostatečně objektivní.
    Ale počet současně spuštěných aplikací je "téměř" nekonečný.
    Hlavně už nemusím každou hned ukončovat,ale jen je kupím otevřené v liště
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Dobrá zpráva pro všechny zájemce o upgrade UNIho je že na Vás nezapomínám, tudíž poslední informace sou že jsme objednali várku komplet nových čipů a celková cena i s dopravou vyjde na 1650 Kč ( v ČR budu posílat PDA zpět EMSkou, fungují i v sobotu a dodávají opravdu do druhého dne) , takže kdo bude mít zájem dejte SZ nebo na mail OLSEED.UNCOVICE@seznam.cz či ICQ , bude 1 květen (čtvrtek) takže budu do neděle doma a případné dotazy rád zodpovím, zatím ale PDA neposílat, protože chci aby byly doma nejdřív čipy a pak to teprve budete moci posílat. Platbu řeknu každému individuálně po dohodě a bude možnost platby i přes Paypal ( pro mimo českou republiku) sice příjem nemám zatím vyzkoušený ( zatím jsem peníze pouze posílal) ale někdy se začít musí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Takže pro všechny zájemce o upgrade UNIho další informace. Čipy které budeme dávat do UNIversálů (G3 i G4) budou úplně nové z důvodu lepšího připájení ( použité již byly částečně zaoxidované a hrozila menší přilnavost kuliček cínu k čipu). Pokud ale jsou mezi Vámi lidé pro které je UNI prodlouženou rukou a potřebují ho ke každodenní práci, tak zatím UNI neposílejte protože zatím nemám poslední zprávy o dodávce čipů. Ostatní však již můžete začít zasílat Vaše UNIversaly na moji adresu, která je

Petr Helekal
    Vítězná 588/7
    Litovel
    784 01

Cena je jak je již napsáno 1650,- Kč a to i s poštovným zpět.
    UNI budu zasílat přes EMS službu české pošty, která doručuje i v sobotu. Bohužel zatím doba doručování zpět bude trvat cca dva týdny z důvodu mého ježdění po Evropě a nutné přípravě UNIho pro pájení ( rozdělání a rozpojení a dostání se na základní desku UNIho). Ještě bych chtěl dodat aby jste si všichni co máte v UNIm nějaká důležitá data, tyto zazálohovali, protože bude nutné přehrání operačního systému, systémem s podporou 128 MN RAM ( stačí udělat zálohu, OS přehraju sám, abych měl jistotu že je tam skutečně OS s podporou 128 MB RAM)

Peníze můžete začít zasílat buď s balíkem ( což ale nedoporučuji) nebo platbou na účet u Ebanky 1386068001/2400 nebo na účet u Mbank 670100-2200082572/6210 do zprávy pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno a -UNI ( abych věděl že jde o upgrade UNIho). Možnost je i přes Paypal "OLSEED.UNCOVICE@seznam.cz", ale to raději až po telefonní domluvě, protože tuto možnost zatím nemám pro příjem peněz vyzkoušenou ( zatím jsem přes Paypal peníze pouze odesílal).

UNIho mi posílejte buď jako obchodní balík ( druhý den je na přepážce) nebo službou EMS ( není však podmínkou). Pokud by chtěl někdo ještě něco k tomu ( např. výměna pláště, display) můžeme se domluvit ( doba by ale mohla být delší z důvodu zaslání obalu či displaye z Hong Kongu, pokud nemáte již vlastní a nejde pouze o výměnu) cena by byla již zahrnutá v ceně výměny čipů.

Samozřejmě pokud by se provedl upgrade paměti a byly by nějaké problémy, klidně se ozvěte, jsme lidi a jako lidi to i vyřešíme, kdyby došlo k nevratnému poškození desky ( je to sice nepravděpodobné ale člověk nikdy neví) mám nějaké náhradní takže bych mohl provést výměnu, ale věřím že k této situaci u nikoho nedojde.
    Pokud by měl někdo další dotazy, klidně se ptejte buď sem do diskuse nebo na SZ či ICQ nebo mail

MatheasDJ
    Guest

zdravim, jen takova mala otazka, umis i opravovat UNIho? jen kdyby se mi s nim neco stalo, jelikoz jsem si cetl diskuzi o jedinem autorizovanem servisu HTC v praze a nejak jsem ztratil duveru

MatheasDJ
    Guest

Tak už mi UNI přišel domu, a jsem nadšen, a mam i 128MB RAM takže pohoda, mam orange SPV M5000

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Takže poslední novinky, čipy jsou doma

Opravit UNIho, ono záleží co se pokazí, výměna krytů, displaye či přehrání OS nebo nahrání softu ( či jiných drobností výměnou) není problém, bohužel nemám žádné elektro měřáky a neznám hodnoty pro měření desky či jiných elektrosoučástí, takže pokud odejde třeba deska, můžu to zařídit pouze testy a následně výměnou za jiný kus

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak máme volné poslední 3 sady pro 3 UNI, takže kdo máte ještě zájem tak se brzy ozvěte, aby na Vás zbylo, další várka čipů bude cca zase za 14-21 dní

Registrace
    Feb 2007

Tak jsem se dnes odhodlal a poslal svého Uniho na upgrade 128MB RAM

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

off topic ...
    ...ja se take odhodlal a poslal ho na reklamaci a uz jsem 3 tydny na starym siemensu s65 a trpim a upim kdy mi konecne Uniho vratej ...

Registrace
    Feb 2007

Tak to máš dobrý, pokud ho máš na ofiko reklamaci, ještě týden a pak bude opraveno nebo ti vrátí peníze nebo ti dají nový přístroj.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak se mi ozval první zahraniční zájemce ( bratry Slováky nepočítám protože rozdělení republiky byla ptákovina) tedy konkrétně z Německa, doufám že bude s upgradem spokojený.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

gratulacia zo sko-kotska.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Hoj Hoj PhSnaku, jsem zvědavej na tvoji ROmku a těším se až mi bude kolotat v elektronických obvodech mého SPV.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od karlic
    Tak jsem se dnes odhodlal a poslal svého Uniho na upgrade 128MB RAM
    Ahoj borci,
    dnes mi přišel nazpět od Helekala Universal vytuněný na 128MB RAM a je to fakt síla. Jede to jako víno a tu rychlost vůbec nechápu. Je to vážně strašně veliký rozdíl. Aplikace jako třeba nové iGO, které dříve nefungovalo, najednou běhá jako víno. Idos nemá žádné problémy s pamětí atd.
    Opravdu doporučuji všem, za ty peníze to opravdu stojí!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od MatheasDJ
    zdravim, jen takova mala otazka, umis i opravovat UNIho? jen kdyby se mi s nim neco stalo, jelikoz jsem si cetl diskuzi o jedinem autorizovanem servisu HTC v praze a nejak jsem ztratil duveru
    Dle vážnosti oprav jsem schopen i nějaké menší opravu provést, samozřejmě záleží na složitosti ( především elektronické - mechanická není problém) a náhradních dílech

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Win XP na Qtek 9000 - HTC Universal!
    Od sirandrew v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 19:32
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-12-2006, 20:44
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 23:02