Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 116

Téma: HTC Universal (Qtek 9000) - 128MB RAM!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

To zni lakave

Kolik by to vyslo celkem?

Zapocitej soucastky i praci. Popripade pouze prace kdyby si nekdo sehnal mrtve MDA III.

Kdyz dolar pujde jeste niz a udela se treba hromadna objenavka tak by ti chipy z dovozu mohly vyjit levneji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

to nevím kolik by to stálo celkem, ty dva čipy 3000,- Kč (2997,10 konkrétně) na to kolik by stálo to přepájení se musíš ozvat na ten kontakt, protože já mu sháněl nějaký software na PDA takže to mám jako protislužbu zadarmo, mohu ubezpečit že se v tom docela vyzná protože pracuje jako opravář notebooků.

Byl jsem na několika aukcích kde se nabízelo poškozené Blue Angel a ta cena kupodivu vždycky vyšplhala nad 3000,- Kč, teda byly to tři aukce ( 2x Ebay, 1x Aukro), kde byl prodáván poškozený Blue Angel, kupovat funkčního Angela mi připadá jako škoda PDA, kvůli rozebrání a vytažení pamětí

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

2 sirandrew jenom se chci zeptat, jak moc to pomohlo? udejchalo by to ted prehravani mp3 a jeste neco k tomu? treba navigaci(pres BT)? zrychlila se odezva nekterejch programu? atd....

EDIT - jsem trubka - tento dotaz je na kohokoliv kdo uz ma vetsi ram! podelte se o zkusenosti, plz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Takže jsem kontaktoval firmu "octomobile" ohledně ceny čipů,typu a poštovného a přišla mi tato odpověď

hello.

86USD is for set of 2 chips (one chip is about 43 USD.). so total 141USD for one Universal.
    we normally use
    HYB25L512160AC-7.5

Dear customer
    please accept for the late reply.
    The shipping to Czech republic is 55USD with FedEx. However, we cannot guarantee for the loss of luggage. is there any safer way to send good to you? if you know, please let us know. we haven't shipped goods to Czech before so don't know what is the safer shipping method.

Jen má majitel firmy obavu že poslání přes Fedex není dostatečně bezpečné pro samotné čipy a zda-li nevíme o bezpečnějším poslání čipů
    Bohužel pro mě je platba možná jen přes Paypal, píšu bohužel protože jsem si omylem smazal kartu a nemůžu ji zadat zpět, takže jestli bude chtít někdo ty čipy koupit, velice rád se přidám a zaplatím samozřejmě i část poštovnýho. Takže jestli se někdo najde, kdo má funkční účet u Paypal ozvěte se a domluvíme se na spolupráci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Asi ty čipy pudjou levněji. Na XDA-devu nějací Maďaři sehnali za 28 dolarů jeden čip!

Tady se tím chlubí
    A tu celý ten thread

Kdyby ty čipy byly z Maďarska tak by pošta vyšla levněji

A psali jste někdo na to ICQ? Poslal jsem autorizaci se stručným popisem o co jde a nedostalo se mi žádné odpovědi

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

ja zrovnika resim nakup devititisicovky, tak pokud by to vyjde, tak bych o dalsi pamet stal taky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Tak jsem zkusil madarsky napsat PM tomu chlapovi co se chlubí cenou čipů a uvidíme jestli mi odpoví, zatím dál projíždím to maďarské fórum a uvidíme jestli na něco nenarazím sám. Maďarsky sice neumím, ale používám k tomu překladač PC translator, tak třeba se něco dovím a dám vědět. Jestli se ten můj známý neozývá na ICQ, asi má celkem dost práce, protože je dost vytížený opravamy notebooků, zkusím se s ním domluvit a dám vědět, předběžně ale dal souhlas, ale asi to chce nejdřív zkusit a pak teprve budeme zkoušet někoho dalšího. Zatím ale nemám čipy, jednak kvůli ceně BA nebo i celkem velký ceně pošty přes Fedex z HongKongu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Takže je všechno úplně jinak. podařilo se mi na www.aukro.cz konečně získat "modrého anděla" za celkem slušnou cenu 2,5t a jakmile mi dojde, budou se pájet čipy do SPV, ještě čekám tento týden nový kabátek ( jen doufám že to bude zase Orange, aby byl jak v původním kabátku) a moje PDA bude zase výkonný a silný stroječek. Pak dám vědět jak se chová, jak v programech tak i hlavně v navigaci, zajímá mě hlavně stabilita programů a rychlost. No už aby to všechno bylo doma. Ptal jsem se toho známého zda mu nepřišly kontakty s prosbou o pájení obvodů a říkal že nic nepřišlo, jen jsem se ho nezeptal zda nemá vypnuté hlášení zpráv od neznámých uživatelů. Takže držte palce při pájení a PDA zdar

PS: Pokud by někdo potřeboval náhradní díly na Anděla můžeme se domluvit, krom základní desky ( nefungovalo čtení SIM karty a nyní bez paměťových čipů) by mělo být vše ostatní funkční a komplet

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak ja uz jsem hrdy majitel 9ti tisicovky DD
    2 halekal: Blahopreju k ziskani pameti a jsem zjedav co to potom zvladne, na xda psal nejakej chlapik, ze je to uplne k nicemu, pokud ho nechce pouzivat jako plnohodnotnou nahradu notesu DD (coz by bylo husteeeeeeeeeeeeee )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ad Blue Angel:
    Kdyz uz budes u toho pajeni, tak zkus do neho pak narvat ty 2x 32MB RAMky.
    Kdyby fungoval i s polovicnima RAMkama tak bych ho za rozumnou cenu vzal. Compact se 64MB RAM zije bez problemu

Ad XDA:
    Ten manik je opravdu blazen - pokud nepotrebujete nahradu za notebook tak to nema cenu - heh, asi si slehnul nebo ho opravdu kapesni notas nezajima

To Zey:
    Gratuluju, novy majiteli - priprav se na zivot plny obdivovatelu a pohrdavcu Qteka. Znalec uzna, lama drzkuje ze je to velke, tak schvalne koho potkas cesteji Ja jsem zrovna dneska oslavil 17 a predstav si spoluzacky, ktere se zajimaji enom o hadry s Qtekem :-D Mala sranda :-D Rikaji tomu pocitacka. S Qtekem si proste uzijes

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Díky za gratulace, ještě ho ale nemám v rukách, jinak koukám že jsem tu pomalu důchodce se svými skoro 32. lety ( 9. únor), pokud bude zájem o celé PDA není problém čipy napájet zpátky a pokud bude fungovat, můžeme se domluvit, ale nevím co bude říkat na polovinu RAM paměti, nicméně musím upozornit že prodejce nabízel ten Qtek jako poškozený, prý nenačítá SIM kartu, ale to už se mi taky stalo že jsem koupil za 2,5t PocketLOOX 720 s tím že je utopený a pak jsem zjistil po vložení do nabíječky, že mu nic není a nakonec šel k novému majiteli za 10t
    Jinak proto jsem ho kupoval aby mi nahradil velký PC, to je snad jasný a kdo se podívá na můj podpis je mu to jasný, navíc jestli se mi podaří rozšířit i tu SD kartu, tak můžu klidně i měsíc jezdit po světě a nemusím mít strach z nudy a nicnedělání celou cestu.

Jen kdyby bylo v ČR trochu slušně rychlý a kvalitní připojení k netu a ne jen to pomalý GPRS ( teda myslím připojení přes telefon, ne wifi)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

2 sirandrew: no na nepochopeni, opovrzeni a klepani na hlavu jsem zvyklej zacinal jsem se siemensem sx45 a to BYLA poradna cihla! a od te doby jsem na normalni telefon nesah

2 halekal: neboj nejsi jedinej duchodce tady na foru - me do 30ky taky zbivaje uz jenom par chlupu... ;-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Takže PDA je již na poště a zítra ráno bude doma,vyzkouším tu SIM kartu a po rozebrání bude předáno k přepájení čipů, ale chtěl bych se zeptat zda někdo nevíte o nějakém PDF souboru, jak jej rozebrat s co nejmenším ( nejlíp s žádným) poškozením, něco na způsob souboru pro Universala, dále SD karta jak to vypadá bude taky příští týden na cestě z USA do ČR ( 77 USD včetně pošty), software pro SDHC karty již mám stažený, takže by po upgradu paměti nemělo již nic bránit plnému provozu mého PDA

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravim zkus se podivat sem. Jsou tu servisní manuály k většině zařízení.

Kód:
    http://michael-channon.spaces.live.com/?_c11_BlogPart_BlogPart=blogview&_c=BlogPart&partqs=cat%3dDownload%2bHTC%2bService%2bManuals

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Díky za tip, už je to doma a koukám že rozebrat modrýho anděla je o dost lepší a jednodušší než universala, takže to bude pohodovka a piánovka.

Takže modrej anděl je již opravdu doma, bohužel ta SIM karta nefunguje, podložka pod SIM kartou je prasklá a nevím jestli není něco chycené na základní desce ( zkusíme to prověřit při demontáži a přepajování čipů), jinak funguje bez problémů, nahrál jsem do něj poslední verzi WM6 pro modrýho anděla a jede bez problémů, takže to ale vypadá že bude spíš na náhradní díly než že pojede. Takže budou k prodeji obal na Qtek 9090 ( je ale trochu podřený - zašlu fotky), nějaké vnitřnosti - display, kamera klávesnice vibrační motorek, stojánek, nabíječka do sítě, kabel k PC a spousta dalšího, stylus není). Takže pokud by měl někdo zájem o tyto díly, nebojte se ozvat. Dále bude k prodeji ještě jeden volný obal pro HTC Universal, ten bych dal za 1200,- Kč bez nějakých dalších příplatků, případně i včetně pošty,nebo můžu rovnou přehodit nový pláštík na Vaše HTC Uni.

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Win XP na Qtek 9000 - HTC Universal!
    Od sirandrew v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 19:32
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-12-2006, 20:44
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 23:02