Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - Vyzvánění při volání a budík

hafan_shw (13)|4.12.2007 10:16
Ahoj,

Mam problem kterej pretrvava i po nekolika HW resetech.Dost casto si Tytn vzpomene a zrusi mi vyzvaneni i vibrace pro prichoi hovory, takze kdyz prijdu v nastaveni do zvuky a upoorneni je pro richozi hovor nastaveno zadne a zaskrtly blikani.Profil mam nastaven Normalni (vyzv.ton Ring-WindowsMobile) takze nemam rofil Automaticky.Zacinam toho bejt nestastnej.

Dalsi problem je s budikem.Ten me dneska zase nevzbudil a ani jsem nemel zmeskany upozorneni.Je nejakej slusnej budik? tenhle kdyz si tam vyberu nejaky upozorneni odehraje zvuk a pak cca 15 az 30vterin mlci a pak zase zahraje a mlci...t neni budik proboha :(

Diky za jakoukoiv radu nebo za odaz na nejakej slusnejsi problemek kterej by mi moh vyresit tyle zadrheli, klidne i placenej.
Viktor Čistič (117)|4.12.2007 13:47
A používáš nějaký program na správu profilů? Podle toho co jsi psal soudím, že asi ano.Tak nevím jestli nebude chyba tam.
Jinak jako budík používám Spb Time
hafan_shw (13)|4.12.2007 15:14
ne-e zadnej program na spravu profilu navic nepouzivam.Jenom to co je v Tytnovi II.

To tim prepinanim profilu jsem myslel, takovy to v ty poslendi ikonce na htc home today.

Fakt nevim..

Budik vyzkousim Diky