Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Indexing maps - pul hodiny

DnF (11)|3.12.2007 17:03
Mam problem - nahrnul jsem si asi 60 map do PDA, a hle - po pripojeni GPS se zacalo ukazovat ... busy, indexing maps. Tak jsem si rikal, bude to hned, prohledat a rozparsovat 60 textovych souboru je hracka ... asi neni. Po deseti minutach me uz zacalo jen zajimat kdy to skonci, a trvalo to priblizne pul hodiny.
Stava se to taky nekomu? Je chyba nekde v nastaveni, nebo kde?
Uff. Zatim hledam nejakou alternativu k tomuhle ... kusu "software".
Zdenál_ce4you (103)|4.12.2007 16:03
mám 122 souborů a index trvá asi 15vteřin. měl jsem adresář s asi 6500 soubory a to bylo hustý - asi 1,5h. ale indexování to provádí pouze při změně adresářů..
Docent (1234)|4.12.2007 16:26
[QUOTE="DnF"] Zatim hledam nejakou alternativu k tomuhle ... kusu "software".[/QUOTE]
Nějak jsi nenapsal, na jaké cihle to máš. A na rovnocennou alternativu k tomuhle "kusu" zapomeň, snad Touratech Quo Vadis...
Kdysi jsem si naivně myslel, že lepší je GPSTuner, dal jsem za něj nekřesťanské peníze, pokud se s ním octnu někde na přechodu mezi dvěma mapami, tak to dělá psí kusy, a jak jsem včera zjistil, ty peníze byly na roční upgrade - za další chce autor 50% původní ceny, takže to si ho může narvat někam...
DnF (11)|5.12.2007 16:36
No jo ... je to na oblibenem OMAPu 850, => pouhych 200MHz. Ale stejne ... vsechno ostatni vcetne igo tam slape ne primo bleskove ale aspon uspokojive. Kartou to taky neni, ta zvladne (v PC ctecce) 15MB/s
Neni to nejakou divnou konfiguraci treba?
Ach jo.
ZdenekJ_ce4you (68)|6.12.2007 08:59
Indexace se provádí po každé změně v adresářích, které jsou zahrnuté do prohledávání map. Indexace u mne (A632) trvá docela dlouho (asi 20min), ale je to asi 650 souborů tj. 325 map