Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukládání dat na paměťovku při BT přenosu

Jary_ce4you (22)|3.12.2007 12:05
Ahoj měl bych dotaz : Existuje nějaký program nebo nastavení jak donutit e-ten x500+ ukládat soubory při BT přenosu přímo na paměťovku a ne do romky ? Diky za info, ja nic nenašel :(
Zbyna_ce4you (32)|3.12.2007 14:52
No myslim, ze na to zadny program nepotrebujes. Ja to nastavil nekde v BT nastaveni enbo behem prenosu.. Uz nevim kde presne. Ale normalne to tak mam.
RStein (2012)|3.12.2007 17:08
Nevim, jestli donutite Eten:) , ale skvely program, ktery umi ukladat soubory primo na SD a dalsi skvele veci s BT se jmenuje Bluezard.http://www.wm-soft.com/products/bluezard
Jary_ce4you (22)|3.12.2007 22:38
Super, ale chtelo by to plnou verzi. Nahodou nekdo nema link na torrent nebo se nekomu nechce to nekam uploadnout. To demo bude asi nejspis o nicem.Jinak diky...;)
RStein (2012)|3.12.2007 22:41
Na ce4you urcite nikdo takovy link nema. Za programy se plati!
Jary_ce4you (22)|3.12.2007 23:03
:D haha :)) , no snad se nejaky hrisnik najde...
Zbyna_ce4you (32)|4.12.2007 07:09
Proste pri prijimani souboru si to uloz na kartu a mas to.. zdany soft neresis
Jary_ce4you (22)|4.12.2007 10:31
Mno kdyby to slo tak to asi neresim, bohuzel mi tuto moznost pri prijmuti souboru nenabidne.Jenom to ukaze, ze neco stahuje, az se to stahne zepta se to jen jestli to chci ulozit a to je cely.Ovsem kam ulozit ,to se me uz nezepta. Tak proto to tu resim...
Zbyna_ce4you (32)|4.12.2007 10:39
Tak mi to nedalo a nasel jsem ti to:
Spravce komunikace (ikonka nejvic vpravo dole) -> Bluetooth nastaveni -> nastaveni -> zalozka FTP -> vyberes nsi cestu kam to chces ukladat, klidne i SDMMC.. a je to
Jary_ce4you (22)|4.12.2007 10:51
Mno v tomto nastaveni jsem uz byl taky a nastaveny tam mam SDMMC, ovsem ted jsem to zkousel a i pres toto nastaveni se mi to ulozi do romky do dokumentu :evil: :sarcastic:
RStein (2012)|4.12.2007 11:40
Jeden problem zustava vzdy - i pri ukladani na SD kartu jsou sobory nejdrive ukladany do tempu v pameti zarizeni. Proto je potreba jiny nastroj pro BT prenos souboru.
Jary_ce4you (22)|4.12.2007 14:05
Mno a prave proto shanim ten vyse zminovany Bluezard v plne palbe ;). Tu slozku v nastaveni ftp u nastaveni win chapu jako slozku sdileni (shared folder) a ne jako slozku pro ukladani....Pac stejne ikdyz tam mam SDMMC , ulozi se to jen do hlavni pameti a nic.
fandap (57)|4.12.2007 19:32
taky tenhle problém s ukládáním dat na kartu při BT přenosu řeším - zatím neúspěšně ;-((
Bluezard jsem sehnal ale na X500+ mi nechodí - nevidím zařízení.
Nevíte někdo o jiném programu, který by pomohl?
Jary_ce4you (22)|4.12.2007 20:43
Hele ja ho dnes zkousel a zarizeni vidim, jen to potrebuju zejtra s kamosem otestovat, zatim prvni poznatek je ten ze semi do toho sere puvodni bt manager, takze ho nejspis bude potreba vykopnout, uvidime, pak napisu...
Jary_ce4you (22)|4.12.2007 20:45
kdyztak jsem to kopnul na edisk, toz vyzkusajte a napiste poznatky, vic hlav , vic vi :)

Je mi lito, ale jedna se o komercni aplikaci za 10 USD a tak jeji FULL verze (ani odkaz) neni na tomto webu zadouci. Admin
Jary_ce4you (22)|5.12.2007 09:58
hmm tak i tak je to naprt, v moznosti ulozeni je v nabidce jen Phone storage, jinak jde prohlizet sdilene slozky.Nejak extra jsem to nestudoval, ale to co me zajimalo, jsem zjistil. Na kartu to primo pres tento program u myho x500+ nejde. Nejake dalsi napady jakzm programkem to osefovat??? :?: :dead:
Jary_ce4you (22)|5.12.2007 09:59
mozna to bude tim ze to asi nebude cracknuty, nebo tak....:?
fandap (57)|5.12.2007 14:23
ani mě se přímé ukládání na kartu pomocí tohoto programu rozchodit nezdařilo ;-(
tak snad se časem objeví něco co bude u X50+ fungovat.
fandap (57)|14.12.2007 14:55
zkouším připomenout tuto diskuzi, protože se mi stále nepovedlo najít fungující prográmek pro přímé ukládání souborů na kartu.
Bluezard jsem rozchodil - zařízení už vidím, v programu mám nastaveno ukládání na kartu, ale jak pošlu soubor, tak to jde stejně původní cestou mimo bluezard a uloží se do PDA.
Anebo se vám někomu podařilo plnohodnotně bluezard na ETENU rozchodit?
Milan Kosina (11)|14.4.2008 13:40
[QUOTE="fandap"]zkouším připomenout tuto diskuzi, protože se mi stále nepovedlo najít fungující prográmek pro přímé ukládání souborů na kartu.
Bluezard jsem rozchodil - zařízení už vidím, v programu mám nastaveno ukládání na kartu, ale jak pošlu soubor, tak to jde stejně původní cestou mimo bluezard a uloží se do PDA.
Anebo se vám někomu podařilo plnohodnotně bluezard na ETENU rozchodit?[/QUOTE]



No a zkouseli jste relokovat adr. "My Documents" z pameti tel. na pametovou kartu, treba pomoci Pocket Mechanic? to by mohlo zafungovat, prepise to i registry a pak vse co by se melo zapisovat do adr. "My Documents" v pameti tel. se bude smerovat na pametovoui kartu do adr. ktery si zvolite. ;o)