Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypinani PDA

jokisman (0)|2.12.2007 17:45
Dobrý den všem! Mam starší PDA po tatkovi, je to O2 Xda IIs dovezený z Anglie.. Jsem s nim spokojeny, ale ješte jsem nedosel na to, jak se může vypnout:D Zní to blbě ale je to tak:X Jenom vím jak ho uspat, poté vyjmu baterku a muzu vytahnout SIM kartu... nvm jestli to neni spatne... Existuje na vypinani nejaky program:?: Je tam nainstalovaný Windows Mobile, a tak sem si myslel, ze tam bude něco jako "start=> vypnout..." ale neni:( Poradte mi prosim:)
speed-komi (278)|2.12.2007 17:50
Celé zařízení prostě vypnout nejde. můžeš ho přepnout do režimu letadla (vypne telefon, BT, wifi..), ale celý přístroj vypneš tak maximálně vyndáním baterky. To ale nejni třeba.. Proč to vypínat? v mda2 myslím nejni ještě WM5, takže tam by při úplném vypnudí (pokud by nebyla šťáva v baterce a v záložní baterce) došlo ke ztrátě dat. Prostě hardreset.
RStein (2012)|2.12.2007 18:07
Zpocatku to muze byt matouci, ale flight mode je docela inteligentni zpusob, jak vypnout radiovou cast a pracovat jen s PDA.
Bohuzel letuskam se spatne vysvetluje, ze flight mode je bezpecny a ze treba GPS je jen pasivni prijimac :)