Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS p526 a internet

chucky_ce4you (21)|2.12.2007 13:02
Nevíte náhodou někdo jestli se dá připojit internet na PDA přes USB kabel přes pořítač. Pokud ano tak bych poprosil o nějaký návod.
mishanek.pelc (14)|16.12.2007 20:42
Pokud to správně chápu, stačí aktivovat GPRS/EDGE u operátora. Napíchnout PDA na počítač a otevřít internet explorer (PDA nahradí modem). Ale je to hooooodně , mrtě, mooooooc drahá záležitost!!!!!!! Raději bych hledal jiný možnosti...
Zdenek Malinsky (9781)|16.12.2007 21:53
to chucky
Můžeš to upřesnit? Chceš na PDA surfovat a využít připojení, co máš doma na PC nebo naopak chceš připojit PC k netu a PDA využít jako modem. Pokud jde o první možnost, tak pomocí ActiveSync

to mishanek.pelc
Drahá? To je samozřejmě nesmysl. Copak měsíční paušál v ceně jedné večeře je moc? :sarcastic:
Šíření poplašné zprávy je trestným činem.

mishanek.pelc (14)|17.12.2007 23:53
Jednou jedinkrát sem se takhle připojil na int na PC, už víckrát ne-e. Mám twist a T-Mobile mě nehorázně oškubal! 800,- za půl hodiny (možná ani to ne). Poplašná zpráva, ne, holej fakt...
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2007 01:53
Za hloupost se platí. Těch 800 Kč nebylo za půl hodiny, ale za celý měsíc. Že jsi to nevyužil, resp. že jsi se nejprve neinformoval o cenách, používání atd. je jen a pouze tvoje chyba.

T-Mobile má několik datových tarifů a i v případě nejlevnějšího tarifu a překročení jeho limitu, nikdy zákazník nezaplatí více, než těch cca 800 Kč měsíčně. Pozor, nezaměňovat s tarify 4G.
chucky_ce4you (21)|18.12.2007 19:44
No chtěl bych surfovat na PDA na internetu z počítače. Nemohl by jste někdo napsat postup co je kde nutné nastavit. Já když to zkoušel tak mi to nějak nešlo.
RStein (2012)|18.12.2007 20:00
Ptate se ve spatnem tematu a je tu opravdu dost prispevku k tomuto tematu.
Chcete na PDA vyuzivat internet v PC? V ActiveSyncu v Connection Settings povolte Internet Passthrough a zvolte profil Internet.
mishanek.pelc (14)|18.12.2007 21:32
To administrátor: všechny tarify sem si zjišťoval a nechtěl sem ani jedn. V mobilní telekomunikaci se vyznám, ne málo... Jen sem potřeboval na mail tak sem to neřešil (moje blbost - ani ceny), čekal sem na nejvíš 100,-. Ale nechci se dohadovat...
chucky_ce4you (21)|25.12.2007 19:45
Možná že jsem neschopný ale pořád mi to nejde. Zapojím PDA přes USb do PC a když chci najet na internet tak se mi vždycky spustí GPRS. V PDA jsem nastavil IP. adresu co mám v PC ale pořád to nejde. Pokud někdo můžete tak mi prosím napište nějaký přesný postup. Předem díky.