Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Totální zamrznutí TyTNa

pavelhro (14)|2.12.2007 09:29
Vlastním HTC Tytn s WM05. Po Hardresetu jsem pomocí aplikace SPB Backup nahrával data zpět do zařízení, provedl se restart a systém už neběhl. Zůstala pouze uvítací obrazovka HTC. Několikrát jsem zkoušel restart, bez výsledku. Vyndal baterku a nechal 2 hodiny bez ní, opět stejný výsledek jak při předchozím pokusu. Nevíte prosím Vás, jak se dá provézt Hardreset když nenaběhnou systémy, popř nejde spustit nějaký nouzový režim? Mnohokrát díky
RStein (2012)|2.12.2007 09:38
U TYTNa udelate HR myslim tak, ze soucasne podrzite levou i pravou soft key a za staleho drzeni udelate soft reset.
Primo v sytemu nouzovy rezim neni, umi ho napr. SPB Pocket Plus.
Piercy (18)|2.12.2007 18:40
len taký postreh čo sa mne stalo... Tiež som raz H-resetoval tytn a chcel som dať späť data cez SPBackup. Všetko sa nahralo v poriadku urobil sa s-reset a potom ako keby tytn zamrzol (tak isto na uvítacej win mobile obrazovke) ale ja som ho nechal tak- neresetoval som ho a po istom čase (niekoľko minút) všetko nabehlo... takže možno ti nezamrzhol ale nabehnutie systému po full-recover zrejme trvá istú dobu...

Toto je len môj postreh - viac krát som to nerobil a neviem či to je aj tvoj prípad... ale človek nikdy nevie