Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte program na osobní znalostní databázi (otevírací doby, seznamy materiálu, ...)

DuckDaffy (51)|2.12.2007 07:36
Sháním pro PDA nějaký program, který by uměl spravovat moje znalosti v nějaké databázi. Např. otevírací doby obchodů, zapojení pinů konektorů nebo seznam mých oblíbených programů pro PDA ;).

Prostě nějaký jeden engine pro více druhů záznamů, jak krátkodobých - seznam na nákup, tak dlouhodobých - zapojení konektoru. Poznámky se na to z různých důvodů nehodí, např. chybí kategorizace - obecné, technické, politické, sociální, PC atd.

Důležité je rychlé vyhledávní, jako desktop search na PC.

Do nezávislých texťáků se mi to dávat nechce, vyhledávání nejde a kategorizace taky pokulhává.
RStein (2012)|2.12.2007 08:24
Mozna by se vam hodila SprintDB - http://www.kaione.com/
macula_ce4you (691)|2.12.2007 08:42
Je to skvělý program, ale k seznamu nákupu se moc nehodí. Nejlépe se mě osvědčilo vytvořit si v úkolech kategorii "Nákup" a do ní jednotlivé nákupy zadávat (jako úkoly). Po splnění si je vždy odškrtnu a položka zmizí. S Today pluginem SPB Diary je to velice použitelné. :yes:
Docent (1234)|2.12.2007 09:37
Tombo. Je to free, poznámky se mohou dávat do adresářů, šifrovat a synchronizovat s desktop verzí, download zde.
Je to sice beta, ale používám víc jak rok naprosto bez problémů.
hpa (159)|2.12.2007 16:09
Na nakupy doporucuju handy shopper.
MilanO_ce4you (187)|2.12.2007 16:13
Zkus EverNote, to tě musí nadchnout. MO
DuckDaffy (51)|2.12.2007 17:43
MilanO: EverNote je jen pro PC... Ale jinak je to skoro to, co bych si přál. :)
RStein (2012)|2.12.2007 17:45
hpa: To bude asi dobra volba - manzelka si nemuze handy shopper vynachvalit a vlastne kvuli nemu zacala pouzivat PDA :)
Docent (1234)|2.12.2007 18:16
Rady zde jsou většinou k nezaplacení. Na "handy shopper" najde Google 1 100 000 odkazů a to se ještě ptá, jestli jsem neměl na mysli "handyshopper". Než takováto rada, to je snad lepší neradit vůbec. Nebo se naučit vkládat odkazy.
jojolaser (82)|2.12.2007 21:27
Docent: google na "handy shopper" (v uvodzovkach) najde 31 tisic stranok. Ale ci uz hladas handy shopper, handyshopper, alebo "handy shopper", staci kliknut na prvu strnaku a tam sa prekliknut na PocketPC verziu. Nechapem, s cim mas problem.
Docent (1234)|2.12.2007 21:41
S ničím. Akorát takovouhle odpověď nepotřebuju hledat tady, to si můžu vygůglit rovnou. HOWGH.
hpa (159)|2.12.2007 22:45
[QUOTE="Docent"]Rady zde jsou většinou k nezaplacení. ... Než takováto rada, to je snad lepší neradit vůbec. Nebo se naučit vkládat odkazy.[/QUOTE]

Chytrymu napovez...

Proc bych za tebe mel hledat odkazy? Ja mam HS v PDAcku. Kdyby jsi nebyl linej a kliknul na par prvnich odkazu, nebo jsi upresnil dotaz jako trebas handy shopper ppc misto nadavani, byl by jsi sobe prospesnejsi a ostatni by jsi min prudil.

Tak priste nez z tebe neco takovyho vypadne, zamylsi se nad sebou.
MilanO_ce4you (187)|3.12.2007 09:22
To DuckDaffy
No nevim, ale Kaisera od PC ještě rozeznám a EverNote mám i na Kaiserovi. Právě, že výrobce udělal i verzi pro PPC. Zkus www.evernote.com a dole na stránce je odkaz na mobilní verzi. MO
DuckDaffy (51)|3.12.2007 20:50
MilanO: Omlouvám se, mea culpa, máš pravdu. EverNote trochu znám z PC a když jsi ho zmínil tak vlezl jsem na jejich web, avšak na hlavní stránce jsem nikde zmínku o PocketPC verzi nenašel. A v produktech jsem si všiml jen "EverNote Portable 2.2". "EverNote for PocketPC" byl jinou barvou a ten jsem přehlédl. :)

Určitě vyzkouším - díky! :yes: