Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC 3300 a profily podobně jako na nokii 6230

miki_pilot (2)|2.12.2007 00:56
Takže jsem marně týden hledal vhodný program, který by nahradil vyzváněcí profily jako jsou na Nokii 6230i. Prostě žádný soft nenabízí možnost tvorby skupin kontaktů a do nich přiřazené vybrané kontakty s přepínáním těchto profilů. Prosím Vás nemáte někdo typ na řešení ?? Díky M :sarcastic:
RStein (2012)|2.12.2007 01:46
Snad je to alespon castecne to, co hledate - prirazovani melodie skupine kontaktu.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=309837
miki_pilot (2)|2.12.2007 09:11
Děkuji za radu, tento sw řeší opravdu přiřazení vyzváněcích tónů ke kontaktům a umí vytvořit tón ke skupinám, ale to podstatné aby uměl zapínat vyzvánění daných skupin při aktivaci určitého profilu zde není. Jde mi o to, abych měl např. profil "práce" kdy mi budou zvonit všechna čísla a potom profil doma kdy mi budou zvonit jen vbrané kontakty a zbytek bude potichu.Mezi těmito profily potřebuji přepínat buď manuelně, nebo ještě lépe automaticky dle času. Zatím jsem procházel a vyzkoušel asi 5 programů včetně např. PhoneAlarmu a dalších ale žádný tuhle funkci nemá.Ach jo. Už si nevím rady, a "googlil" sem celý den a nic. Děkuji za každou radu. Michal
RStein (2012)|2.12.2007 09:17
Priznam se, za o zadnem SW splnujicim VSECHNY tyto pozadavky nevim.
Docela pekny namet na novou aplikaci....
musashi (111)|6.12.2007 08:21
Zkusil bych PhotoContacts Pro ...