Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odeslání kontaktu z MDA2 přes Bluetooth

mvata (64)|28.4.2004 17:12
Zajímalo by mne, proč v Kontaktech u MDA2 není v nabídce odeslání přes Bluetooth. Můžu to poslat přes IR, jako SMS - ale Bluetooth chybí. Nebo mě opravte, jestli se mýlím!

Proč to nevypadá takhle?

Tam to v nabídce je - odkaz vede na stranku VITO. (Sorry je to GIF, tak to trochu přeskakuje :)

Díkes.
Martin
null (0)|28.4.2004 18:19
no jde o to ze sice tam neni napsany Bluetooth ale spis o spatnej preklad do cestiny kdyby jsi mel anglictine tak tam je taky jedna nabitka,to znamena ze preklad by mel byt bezdratovy prenos.No proste staci kdyz aktivujes Bluetooth a das odeslat pres IrDA(to neni preklep) vazne takhle to funguje.:D
mvata (64)|29.4.2004 11:47
No to mě podrž. Musím to vyzkoušet, zatím vím, že když dám "poslat přes IR port" tak mě to pošle přes IR; jestli to zároveň s tím posílá i přes BT, to mi neni jasny?
Dik, napisu, jak jsem dopadl.
Martin:O
null (0)|29.4.2004 12:14
neboj urcite to tak funguje taky kdyz jsem koupil MDA II tak jsem s tim mel dilema a tak jsme se sesly s kamosem co dela v T Mobile mel pujceny taky MDA II a resily jsme veci co nam nesly ......a prisly jsme na par vychytavek vcetne tohohle ps ale musis mit aktivovanej Bluetooth
ipf (2136)|29.4.2004 14:20
[QUOTE="pretorian"]...a prisly jsme na par vychytavek vcetne tohohle ps ale musis mit aktivovanej Bluetooth[/QUOTE]

Nechcete se s nějakýma dalšíma vychytávkama svěřit?
mvata (64)|5.5.2004 10:17
Tak je to pravda. Krasne to najde BT pristroje v okoli, legracni je, ze tam vubec nikde neuvidis po celou dobu napis Bluetooth nebo ikonku. Jedine ze u IR prenosu je tam grafika jakesi tecky vysilajici cervene a u BT modre. Nepouceny smrtelnik nerozpozna.:D
Gvaks (114)|5.5.2004 16:58
Zdravím, ten bluetooth testnu ještě dnes s kámošem na hokeji, ale mám dotaz jak se dá odeslat kontakt přes sms já tam mám možnost pouze na IR
Díky
null (0)|6.5.2004 12:34
No dalsi vychytavky ........ bylo by dobre udelat o tom asi nove tema treba by se pripojily i ostatni ne .... dalsi jsou treba ze s SD kartou ma MDA II pomalejsi vypinani a zapinani ..... nebo ze s SD kartou transcend kdyz mas baterii slabou pod 1h tak ze uz se nedostanes na kartu !!:mad: