Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a sdílení internetového připojení s PC (bez zapnutí PC)

8310 (98)|30.11.2007 22:35
Doma mám na PC internet přes Wi-fi ale tak, že od antény na střeše vede kabel k sousedům a od nich teprv ke mně a ostatním sousedům a na PC ten internet funguje skvěle ale na Qteku tu Wifi síť nemůžu najít a tak ani se na ni připojit. Jde mi o to abych se doma dostal Qtekem na internet (přes moje internetové připojení) a abych přitom nemusel zapínat PC, jestli to nějak jde?(přes Wifi) Když mám zaplý PC a Qtek připojen přes USB a sesynchronizován s ActiveSync tak PC s Qtekem sdílí moje internetové připojení ale to je mi celkem k níčemu já potřebuju jak už jsem psal aniž bych zapínal PC...Díky za rady
RStein (2012)|30.11.2007 22:40
Vy tu wifi sit vubec nevidite? Zkusil jste rucne zadat udaje o wifi siti? Je u site skryte SSID?
8310 (98)|30.11.2007 23:01
Já tu wifi síť vůbec nevidím na Qteku. Qtek mi najde jednu Wifi síť, kterou mně našel ještě než jsem měl doma internet. Nezkoušel jsem nastavit údaje o wifi síťi ručně protože nevím jak na to. Jak zjistím jestli je skrytý SSID?
RStein (2012)|30.11.2007 23:21
Sit nevysila nazev site - zadne zarizeni ji primo nenajde, ani vase pc. V nastaveni u siti byva volba toto je skryta sit (hidden ssid).
lld (19)|1.12.2007 18:14
[QUOTE]Vy tu wifi sit vubec nevidite? Zkusil jste rucne zadat udaje o wifi siti? Je u site skryte SSID?[/QUOTE]
Síť doma vidět nemusí, záleží jak daleko je anténa od jeho PC ( a na které straně baráku ).
Já bych to viděl na nějaký levný Wifi roter ( sehnal sem za 4 stovky ) a pustit si svoji wifinu doma. Já to tak vyřešil a spokojenost.
lld
RStein (2012)|1.12.2007 18:41
No a presne proto jsem se ptal, jestli sit najde na svem pocitaci :)