Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Místo pro uložení

eColog (3)|30.11.2007 20:02
Ahoj Všichni,

sem takova newbie ve svete PDA tak bych potreboval poradit. Mam Artemise s 2GB kartou.
Problem je v tom,ze mi porad PDa hlasi "Telefon nema dostatek vol.mista pro ulozeni, uvolnete misto odstranenim starych polozek..." Je mi to divne kdyz vse davam na Storage card, na ktery mam mista habadej, ale porad se mi plni Device memory a kvuli tomu to hlasi tu hlasku.
Co mam pls delat aby se ty data ukladaly jen na Storage a ne na Device? Mam v PDA par programku, ale porad tohle hlasi i kdyz mam pres 1GB volno. A to jsem koukal, ze na Device temer neni co mazat, mozna tak WM :)
Zkuste pls poradit, dik
RStein (2012)|30.11.2007 20:17
Muzete treba vymazat cache IE, temp soubory atd.
Mrknete na tohle
http://classic.pocketgear.com/software_detail.asp?associateid=373&id=12178
eColog (3)|30.11.2007 21:12
A to nejde vymazat nekde primo v PDA? Mne to asi nepusti ten program ani nainstolovat i kdyz to dam instalovat na Storage card. Hle jak je to mozny ze mi to bere misto i na Device memory presto ze to instaluju na Storage?
RStein (2012)|30.11.2007 21:17
V IE, v nastavenich mate moznost smazat cache.
Samozrejme nejake misto zabere treba soubor pim.vol, ve kterem jsou synchronizovane polozky.
Pomoci registry hacku nebo pro zacatecnika lepe pomoci specialnich programku jako je PM, muzete teba realokovat cache na sd kartu.
Hledejte na ce4you, techto temat je tu urcite vic...
eColog (3)|30.11.2007 21:32
diky moc, zkusim