Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom one new a mapy

Kaliban123 (7)|30.11.2007 17:19
Prosím Vás mám takový problém dnes jsem si byl na poště pro starší, ale jinak funkční tomtom one new doma jsem ho připojil k pc a že si stáhnu novější verzi softu no jo jenže nejdřív se vyskytl problém pořád to házelo chybu a nechtělo to jet při zapnutí tomtoma to ukazovalo vyndat kartu no toho jsem se nakonec zbavil a instalace se zdařila, jenže nyní hlásí žádná mapa nebyla nalezena! Nevím co s tím přitom na mapě 100% jsou. Je fakt, že jsem z karty 3 soubory přesunul do pc a nevím zda jsem je pak vrátil do správného místa možná to s tím nesouvisí jmenovaly se settings, CurrentMap a PL-CZ-SK-HU-05E066BE nevím možná to s tím opravdu nesouvisí možná jo, ale jsem zoufalý snažím se to nějak zprovoznit a ono pořád nic.
RStein (2012)|30.11.2007 17:24
Umisten souboru je dulezite. Nevim, jak je to u PNA, ale u T6 na PDA musi byt currentmap.dat v adresari navigator.
Obsahem currentmap.dat je cesta k adresari PL-CZ-SK-HU -
Kaliban123 (7)|30.11.2007 17:34
Aha a nevíš asi jak na to? Když otevřu přes tento počítač kartu tak je tam plno souborů a nevím kam s tím můžu je klidně všechny vypsat, ale nevím jestli to k něčemu bude. Contats, gl, itn, logging, data.chk, install.bif, libaec.so, CurrentMap, settings, system, ttgo.gif, PL-CZ..., ttsystem a Western_and_Central_Europe toť vše, ale nevím co a jak snažil jsem se ty tři soubory vrátit kde asi byly ale nejsem si jist jestli jsou dobře a hlavně asi se neobnovila cesta k nim.
RStein (2012)|30.11.2007 17:38
Kde mate ted currentmap.dat? A mate nejak vice map - i western a central Europe? Predtim jste zminoval jen PL-CZ-SK-HU...
Muzete poslat obsah souboru currentmap.dat sem do fora ?
Kaliban123 (7)|30.11.2007 19:28
[QUOTE="RStein"]Kde mate ted currentmap.dat? A mate nejak vice map - i western a central Europe? Predtim jste zminoval jen PL-CZ-SK-HU...
Muzete poslat obsah souboru currentmap.dat sem do fora ?
[/QUOTE] No momentálně je currentmap.dat přímo v hlavní složce či jak to nazvat prostě otevřu kartu a hned to tam je v hlavním adresáři. No zmiňoval jsem předtím jen tu PL-CZ... proto, že tu jsem přesunoval tu western... na tu jsem nešahal. No obsah bych sem i dal ale nevím čím to otevřít primárně se mi to chce otevřít v programu nero show time a po chvíli to hodí chybu jedině že bych Vám to poslal na mail nebo icq.
RStein (2012)|30.11.2007 19:42
Otevrete soubor treba v notepadu - prave tlacitko mysi na souboru, zvolit otevrit pomoci programu a vybrat notepad.
Zkuste dat tento soubor do adresare TomTom, resp. Navigator.
Lepsi bylo, kdyby se vam ozval majitel PNA a rekl, kde ma soubory on...
Tady jste preci jen na foru o PDA.
Kaliban123 (7)|30.11.2007 19:54
Tak notepad nemám tak jsem zkusil něco jiného poznámkový blok a další a všude to píše jen toto: 1 /mnt/sdcard/Western_and_Central_Europe_675.1409/

RStein (2012)|30.11.2007 20:08
Notepad je poznamlovy blok :)
Takze alespon mapu western europe byste mel videt - zkuste presunout soubor currentmap.dat , jak jsem psal v predchozim postu.
Pokud mapu v TT najdete, soubor zazalohujte a zkuste do souboru pridat dalsi radek
1 /mnt/sdcard/(nazev_adresare s pl-* mapou)/

Adresar s mapou musi byt samozrejme v rootu karty, jak rika cesta.
Kaliban123 (7)|30.11.2007 20:19
No jo když já vůbec netuším kam s tím currentmap.dat
RStein (2012)|30.11.2007 20:24
Budete muset zkouset - metoda pokus/omyl. Nic jineho nezbyva, kdyz jste se hrabal bez zalohovani v tom, cemu nerozunite. :( Mohl jste si alespon pres TT Home udelat kompletni zalohu.

Jake mate adresare - co adresar TTSYSTEM? Mate nekde adresar TomTom nebo Navigator?
BTW: Jaky jste mel duvod kopirovat tyo soubory? Jediny, ktery me napada, nesvedci ve vas prospech. :D
Kaliban123 (7)|30.11.2007 20:29
No jo no už vím už nebudu takhle blbnout. No adresář či soubor ttsystem tam je, ale nevím v čem ho otevřít když na něj kliknu tak se zobrazí nabídka v čem to chci otevřít to samé u ostatních prozatím jsem zkusil ten currentmap.dat hodit do složek loging a tak co jsem otevřel ale ten ttsystem a další nevím jak otevřít
RStein (2012)|30.11.2007 20:36
Ach jo, tak to je soubor, ne slozka nebo adresar. Musite nakoiprovat currentmap.dat do ADRESARE a ja fakt netusim, jake adresare na sve jednoucelove navigaci zalozene na linuxu mate a kde TT soubor ocekava.
Ve verzi 5 na pda musel byt soubor v My Documents, ve verzi 6 je u navigatora v Program Files.
Tady jste na webu, kde vsechna zarizeni maji Windows Mobile - jestlize s tu nevyskytuje nikdo dalsi s jednoucelovou krabickou, tak lepsi odpoved nedostanete.
Zkuste forum patrici pod www.navigovat.cz
Kaliban123 (7)|30.11.2007 20:37
Tak už jsem taky napsal, ale i tak moc díky za Vaše rady.