Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepší e-mailový klient?

reditel_ce4you (206)|28.4.2004 10:09
Ví někdo o nějakém e-mailovém klientu, který dokáže nahradit nebo překonat vestavěný inbox v PDA ? Předem děkuji
Pavel Koza (4761)|28.4.2004 10:27
Zkuste WebIS mail. Dle screenshotu vypada libove:)
reditel_ce4you (206)|28.4.2004 11:12
[QUOTE="Pavel Koza"]Zkuste WebIS mail. Dle screenshotu vypada libove:)[/QUOTE]

Máte pravdu. Vypadá velice dobře...jen nejde nainstalovat. Hlásí mi to, že potřebuji systém 2002 nebo lepší :-) zvláštní, protože mám 2210 s WM 2003. Nevíte ještě o něčem?
Pavlucha (1496)|28.4.2004 14:35
Jo, nejde to ani mně. A CAB instalace se nedá stáhnout ... GRRRRR ... ale vypadá to luxusně :mad:
Pavel Koza (4761)|28.4.2004 14:40
Tak napiste autorovi, urcite bude rad za info a opravi to.
reditel_ce4you (206)|28.4.2004 14:53
[QUOTE="Pavlucha"]Jo, nejde to ani mně. A CAB instalace se nedá stáhnout ... GRRRRR ... ale vypadá to luxusně :mad: [/QUOTE]

Už jsem ho nainstaloval. Je to opravdu velice schopný program! Možnosti nastavení atd... Avšak je potřeba si stáhnout beta verzi 2.0 na tomto odkazu http://beta.webis.net/Test/webismail.cab. Doporučuji vyzkoušet.
JP_ce4you (215)|28.4.2004 19:27
A co nPOP s doplňkem nPOPw ???

http://www.nakka.com/soft/npop/index_eng.html

reditel_ce4you (206)|29.4.2004 09:45
[QUOTE="JP"]A co nPOP s doplňkem nPOPw ???

http://www.nakka.com/soft/npop/index_eng.html

[/QUOTE]

není špatný, ale bohužel nepodporuje diakritiku :(
reditel_ce4you (206)|5.5.2004 12:09
Tak kdo jste vyzkousel webis mail? Podelte se o zkusenosti. Diky
Jewelsoft_ce4you (88)|5.5.2004 12:21
Vyzkousel jsem a pouzivam.Perfektni, diakritika mi nevadi,neb ji zasadne nepouzivam.:D
Vsem doporucuji.
reditel_ce4you (206)|5.5.2004 12:32
[QUOTE="Jewelsoft"]Vyzkousel jsem a pouzivam.Perfektni, diakritika mi nevadi,neb ji zasadne nepouzivam.:D
Vsem doporucuji.[/QUOTE]

A vyzkousel jste npop nebo webismail? Weismail totiz na rozdil od npopu diakritiku podporuje!
Jewelsoft_ce4you (88)|5.5.2004 16:13
[QUOTE]A vyzkousel jste npop nebo webismail? Weismail totiz na rozdil od npopu diakritiku podporuje![/QUOTE]

No jasne, pomotal jsem dva prispevky. Pouzivam WebISMail. Ale diakritiku stejne nepouzivam.:no:
ninja_ce4you (102)|6.5.2004 11:27
WebIsMail je fakt dobry, jen musim vymyslet jak synchronizovat s desktopem, kde pouzivam TheBat!
reditel_ce4you (206)|6.5.2004 11:47
[QUOTE="Wuffi"]Ja! Je naprosto super, jen 2 dny jsou na odzkouseni trochu malo... :([/QUOTE]

Na vyzkoušení nemáte pouze 2 dny, ale celkem solidních 14 dní :)
Pavlucha (1496)|6.5.2004 11:48
... a nevadí vám ty kontakty? To jste je všichni přepisovali nebo se dají importovat?
reditel_ce4you (206)|6.5.2004 12:47
[QUOTE="Pavlucha"]... a nevadí vám ty kontakty? To jste je všichni přepisovali nebo se dají importovat? [/QUOTE]

Kdyz vkladate kontakt do noveho e-mailu kliknete na sipku vedle a otevrou se Vam kontakty...
blackdot_ce4you (139)|6.5.2004 13:08
No jak dobre synchronizovat???
reditel_ce4you (206)|6.5.2004 13:17
[QUOTE="blackdot"]No jak dobre synchronizovat???[/QUOTE]

Nevim co mate na mysli... Zkuste byt konkretnejsi.
blackdot_ce4you (139)|6.5.2004 13:20
POtreboval bych zesynchronizovat postu se stolnim PC.
Ale jelikoz pouzivam the bat tak nemam jak synchr.
reditel_ce4you (206)|6.5.2004 23:19
[QUOTE="blackdot"]POtreboval bych zesynchronizovat postu se stolnim PC.
Ale jelikoz pouzivam the bat tak nemam jak synchr.[/QUOTE]

Tak s tim bohuzel nemam zkusenosti. The bat jsem nikdy nepouzival.
ninja_ce4you (102)|7.5.2004 09:54
[QUOTE="blackdot"]POtreboval bych zesynchronizovat postu se stolnim PC.
Ale jelikoz pouzivam the bat tak nemam jak synchr.[/QUOTE]

mam uplne stejny problem. Klidne bych pouzival tu predinstalovanou parodii na emailovy klient, kdyby sla synchronizovat s Batem.

Jedine co me napada je mit 2 duplicitni emailove konta a odesilane emaily preposilat i na 2. adresu, ale je to dost osklive reseni...
bubo_ce4you (151)|3.6.2004 17:57
Ahoj,

zkusil jsem ho (posledni betu) nainstalovat, ale jsem nejak zmaten, nebot to nedela, co bych chtel :-(

Nevim totiz, jak se synchronizuje s Active Sync - v aplikaci sice je jakasi ikonka mezi "obalkou" a logem Webis mailu, ale tu ikonu mam vzdy sedou a nic s ni nejde - nevim proto, zda slouzi k synchronizaci - kterou jsem jinak nikde nenasel - ci k necemu jinemu.

Kdyz se podivam na obsah, tak vidim sice vsechny slozky, ktere pres Active Sync synchronizuju (=existuji v Outlooku), avsak po kliknuti a otevreni e-mailu v nem nic neni - okno je prazdne.

Kdyz jsem zkusil neco napsat, tak to odeslo a pred odeslanim jsem v konceptech videl svuj text, ale po synchronizaci v odeslane poste zase text neni :-(((

Pouzivam Active Sync 3.7.1 a e-maily taham z MIS serveru (tedy ne primo z desktopu - Outlooku)...

Poradi mi, prosim, nekdo, co delam spatne?

Diky

Zdenek
zsadek (156)|29.10.2004 01:01
Ahojky všem,

Otázka: umí WebIS mail doručenou poštu automaticky přesunout do jiné složky podle určitých pravidel?
Např: mám tři účty. Jeden soukr, jeden firemní a jeden kam přijímám emaily z konference Pocket PC. Ten třetí bych chtěl stahovat extra do podadresáře např. INBOX/Konféra . Jinak mi přijdou desítky emalů a já v tom hledám jak popelka co je důležité.

Díky za odpověď
Pavlucha (1496)|29.10.2004 09:17
[QUOTE="zsadek"]Ahojky všem,

Otázka: umí WebIS mail doručenou poštu automaticky přesunout do jiné složky podle určitých pravidel?
Např: mám tři účty. Jeden soukr, jeden firemní a jeden kam přijímám emaily z konference Pocket PC. Ten třetí bych chtěl stahovat extra do podadresáře např. INBOX/Konféra . Jinak mi přijdou desítky emalů a já v tom hledám jak popelka co je důležité.

Díky za odpověď
[/QUOTE]


Jestli myslíš třídění podle účtů, můžeš mít každej účet zvlášť ve složce.
Jestli myslíš něco jako "Pravidla" v Outlooku tak to neumí.
zsadek (156)|29.10.2004 11:50
[QUOTE="Pavlucha"]

Jestli myslíš třídění podle účtů, můžeš mít každej účet zvlášť ve složce.
Jestli myslíš něco jako "Pravidla" v Outlooku tak to neumí. [/QUOTE]

Stačí mi mít každý účet v jiné složce, ale nevím jak to nastavit.
Dík
beecher (9270)|30.10.2004 10:14
Vytvořit několik úložišť (snad je to Storage v EN) a pak se při vytváření účtu musí odškrtnout jedna volba, kterou se to pak zeptá do kterého úložiště to ukládat.
Bohužel pro mne to nemá filtry, takže je mi WebIS Mail naprd...
pdq (380)|18.2.2006 19:28
Viete mi poradit mailoveho klienta na PDA podbneho funkciami G-mailu od Googla?
Potrebujem uz zmenu.Pocket Outlook mi uz nevyhovuje.Ale je pre mna dolezita diakritika.
Dakujem.
_eXplorer_ (29)|22.2.2006 16:18
A vyzkoušeli jste profimail od české spol. lonely cat games? Jsem s ním spokojen, navíc podporuje HTML formát a to je velice příjemné.
beecher (9270)|22.2.2006 16:48
Jo, ale je to placene... ;)
MilanSu (823)|3.6.2006 00:46
Mam asi 5 mailovych uctu. V Pocket Outlooku musim kliknout na kazdy ucet zvlast a dat Odeslat a prijmout. Neni nejaky program, ktery by stahl najednou postu ze vsech uctu ???
Kersten_ce4you (33)|3.6.2006 12:01
Mam WebisMail a na nem 4 ucty. Muzu stahuji se automaticky vsechny najednou vzdy kdyz zapnu mail.
Dalsi vyhodou WebisMailu je ze oproti vestavenemu PocketOutlooku muzu nastavit socks server a muzu tak si stahovat svoji postu i v praci kde je pristup pop3 a imap blokovan firewallem.

Kersten
jarsou (108)|3.6.2006 12:33
Používám Profimail už dlouho na SE P900, super. Teď jsem jej nainstaloval na hx4700 ve verzi 2,37. Jedu přes ozVGA pod 2003SE. Barvy a vše funguje ok. Pouze stahování celých mailů je pomalejší než při GPRS, přestože jedu přes WiFi. Mám to sice v iPAQ File, ale ani v hlavní paměti to není rychlejší. I zobrazování obrázků z mailů je strašně pomalé. Dělá to také někomu?
maro.sk (46)|3.6.2006 14:04
Ja pouzivam k plnej spokojnosti Qmail, je to spicka. A ak je niekto technickejsi typ, tak sa moze pri nastavovani "vyradit", mne tie moznosti pripadali ako pri Unixe - vytvaranie vlastnych nastaveni a pravidiel...

Je to zatial moj prvy mail program, ktory funguje bezchybne. Podporuje viac uctov, SSL u Gmail-u...

Qmail
jarsou (108)|4.6.2006 07:59
Tak problem s rychlosti stahovani a zobrazovani v Profimailu je jen v modu Vga, v puvodnim SEVga vse v poradku...
Kersten_ce4you (33)|18.6.2006 11:32
Když už je tu debata o emailových klientech, neví někdo o nějakém kde lze nastavit různe profily - např.:
Home - zpravy + příhlohu
Work - zprávy + přílohy + socks-server
GPRS - zprávy + přílohy pouze na požádání
Mam 4 mailové účty a dost mne zdržuje u každého účtu vždy povolovat/rušit nastavení socks-serveru a zda stahovat přílohy automaticky či nikoli.

Díky za radu

Kersten
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2006 23:01
Stále nechápu, proč musí mít každý takové množství E-mailových schránek (účtů) a pro každou chce extra nastavení, popř. i s profily. Není jednodušší přesměrovat ostatní do jednoho účtu, popř. elegantně využít exchange server? Výborný je např. český eOUTLOOK.

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? :? :sarcastic:

Kersten_ce4you (33)|18.6.2006 23:33
Zdravim,

to neni o tom kolik mam uctu ale ze se pohybuji ve trech ruznych prostredi a i kdybych mel jen jeden ucet tak stejne musim pokazde zmenit nastaveni dle navrzenych profilu.
Doma mam WiFi a mohu stahovat zzpravy a prilohy, v praci k tomu musim nejdrive nastavit socks-server a kdyz stahuji zpravy pres mobil tak musim vypinat prijimani priloh aby mi to nevymlatilo finance na uctu.

kersten