Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC VOX S710 - instalace programů

demo_master (2)|29.11.2007 13:05
Ahoj všem, jsem dva dny majitelem tohoto HTC S710 VOX a mám problém. Dost často se mi stává, že mi htc neumožní nainstalovat nějakou aplikaci v poslední řadě hodně aplikací od SPB (SPB Pocket Plus v3.2.0). Nevím, kde dělám problém případně jestli vůbec instaluju správný typ software. Systém mi hlásí, že instalační soubory nejsou určeny pro toto zařízení.

Poradíte? Taky mě zajímá, jestli se dělá nějakým způsobem upgrade tohoto zařízení a s jakým softwarem je zpětně komptatibilní co se platformy týče.

Moc děkuji a omlouvám se za možná amatérské dotazy.
Zdenek Malinsky (9781)|29.11.2007 14:21
Spb Pocket Plus NENÍ pro smartphone! Při výběru musíš koukat, zda je software pro WM s dodatkem smartphone nebo standard.
Smartphone=zařízení bez dotykového displeje a s výše uvedenými OS.

Takže pro instalaci zkus použít tento návod. Je to sice pro PDA, ale dá se to celkem i aplikovat pro smartphone. Stačí jen při instalaci číst pokyny, co zařízení hlásí a trošku u toho přemýšlet.
demo_master (2)|29.11.2007 15:27
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Spb Pocket Plus NENÍ pro smartphone! Při výběru musíš koukat, zda je software pro WM s dodatkem smartphone nebo standard.
Smartphone=zařízení bez dotykového displeje a s výše uvedenými OS.

Takže pro instalaci zkus použít tento návod. Je to sice pro PDA, ale dá se to celkem i aplikovat pro smartphone. Stačí jen při instalaci číst pokyny, co zařízení hlásí a trošku u toho přemýšlet. [/QUOTE]

Děkuji, už jsem také dostal offiko vyjádření od Spb :-), tak jsem si upravil své povědomí.

Ještě jednou dík.