Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wm6 nefunkcni budik...

golom (56)|29.11.2007 10:47
nenasel jsem... ale mozna se to uz nekde resilo. Nezvoni mi budik - standardni ve wm6. Ani kdyz je zarizeni zaple, ani kdyz je uspane. Mel jsem nainstalovany SPB time, kde budik takto nefungoval (stejne tak ale i standardni ve wm6), tak se si rekl ze chyba bude asi v tomto softu, ktery jsem nasledne odinstaloval. Situace se bohuzel nezmenila. Nevite nekdo co s tim? Ostatni upozorneni (kalendar, schuzka) funguji jak maji. Moje zarizeni - HTC Kaiser wm6
RStein (2012)|29.11.2007 10:59
Vypnete stavajici alarmy , stahnete si program CheckNotifications.exe a v seznamu notifikaci smazte nejdrive vsechny stavajici alarmy.

POZOR: Mazte jen zaznamy, kterymi si budete jist - jinak byste se take uz nemusel pripojit automaticky k AS apod.

Dale si pote upravte klic v registrech:
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\Timeouts\ACResumingSuspe
ndTimeout na 60
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Power\Timeouts\BattResumingSuspendTimeout take na 60.
golom (56)|29.11.2007 11:40
registry mam takto nastavene... tam by problem byt nemel. A checknotif... je asi instalace z PC, v PDA to nespustim a sedim zrovna u MACa, takze vyzkousim az v podvecer. Ale kazdopadne diky, pak dam vedet...

smazat
golom (56)|30.11.2007 00:35
Diky, funguje perfektne...