Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

emulátory na PPC

daww (687)|28.4.2004 06:38
:yes: super emulátor Game Boy. Ahoj, jsem tu prvně, ale rozhodně ne naposled. Je to tu dost vychytaný. Chtěl bych se podělit o zkušenost s emulátory GB pro PPC. Dlouho jsem hledal a hledal až jsem konečně našel. Jmenuje se YameCE aperfektně zmákne jak romky GB tak i GBC včetně 4MB a to naprosto plynule a s muzikou v super kvalitě. Navíc umí romky NES a SMS (SEGA Master System). Po spuštění je třeba ještě nastavit v menu pod (S) Language na English. Pro milovníky emulátorů ještě přidávám super stránku plnou odkazů. Nechybí tam snad vůbec nic. Tady je adresa. Na této stránce je i výše zmiňovaný emulátor.
Kenny Killer (13)|14.7.2005 16:25
super diky za radu stahnul jsem ten emulator a chodi dobre,a co hry na GBA ty mi jdou strasne pomalu a bez zvuku,to nejak nechapu...
CommanderZ (1798)|14.7.2005 17:14
Je to dost mozna vetsi narocnosti na HW.
daww (687)|14.7.2005 20:33
[QUOTE="Kenny Killer"]super diky za radu stahnul jsem ten emulator a chodi dobre,a co hry na GBA ty mi jdou strasne pomalu a bez zvuku,to nejak nechapu...[/QUOTE]
Myslíš na YameCE ? Ten vůbec GBA neuměl. Na to je lepší emulátor PocketGBA. Ten mi vcelku šlapal i se zvukem. Chce to ale nastavit vypouštění obrázků tak 5-7 a vyzkoušet. Hodně záleží na cihle a taky na volné paměti.
Kavy (374)|17.7.2005 10:04
Tak ten PocketGBA je na pytel.Vůbec tam není zvuk,nastavování čehokoliv,žádná virtuální tlačítka.Nej je Morphgear.Na MDA1 se trochu cuká a zvuk je lepší vypnout.Těch skinů s tlačítkama je několik.
00076971_display_1_xce5.jpg
Jirka007 (161)|18.1.2006 15:30
Nainstaloval jsem Morpgear, ale žádná z těch her, co jsem sehnal mi nejedeou. Vždycky mi to napíše, chybu rozlišení :-(
Jakou musí mít ten soubor koncovku, aby to šlo spustit třeba na Morpgearu?
Kde se dají nějaký hry stáhnout prosím?
daww (687)|18.1.2006 20:03
To je různé. Staré rom na GB mají koncovku .gb , pro color .gbc , pro advance .gba pro SegaMasterSystem .sms a podobně. většinou je to ale na netu zazipovaný. Nevím jestli by bylo v souladu s pravidly sem dávat odkaz vzhledem k nejasnostem s legálností takových rom. Zadej do vyhledavače ROM AND GBC nebo GBA a podobně a určitě najdeš dost stránek s rom ke stažení :-)